رتبه اول آموزش و پرورش در حوزه نماز بین دستگاه های اجرایی

رتبه اول آموزش و پرورش در حوزه نماز بین دستگاه های اجرایی

به گزارش مدیریت آموزش وزارت آموزش و پرورش موفق به كسب رتبه اول در حوزه نماز در میان دستگاه های اجرایی كشور شد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محمدرضا مسیب زاده، مدیركل دفتر قرآن، عترت و نماز با اشاره به كسب رتبه اول وزارت آموزش و پرورش در دستگاه های اجرایی كشور در حوزه نماز، اظهار نمود: امروز در بیست و هفتمین اجلاس سراسری اقامه نماز در استان سمنان با حضور رییس جمهور، اعضای كابینه هیت دولت، نماینده ولی فقیه و رییس ستاد اقامه نماز كشور از وزارتآاموزش و پرور ش به سبب كسب رتبه اول در دستگاه های اجرایی كشور در حوزه نماز تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
وی با ابراز خرسندی از این امر اضافه كرد: اساسا این موفقیت تنها به بركت خیل عظیم همكاران از صف تا ستاد ؛كارشناسان، مدیران و مسئولین ارشد به مدیریت وزیر آموزش و پرورش بعنوان رییس ستاد نماز آموزش و پرورش و همكاران خوب پرورش، به دست آمده است.
مدیر كل دفتر قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش اشاره كرد: این اجلاس با پیام ویژه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شروع شد كه در این پیام مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باسفارش به تمام ارگان ها، فرمودند: "تمامی تلاش ها می بایست در حوزه آموزش و پرورش و برای اجرایی شدن اقامه نماز در این دستگاه عظیم به كار گرفته شود".
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مسیب زاده در ادامه اظهار داشت: رئیس جمهور باز در سخنان خود در استان سمنان توجه به دو اصل خانواده و تلاش همگانی برای كمك فعالیت های نماز در آموزش و پرورش را مهم دانستند.
گفتنی است فعالیت های وزارت آموزش و پرورش در حوزه نماز شامل برنامه و اقدامات فرهنگی و هنری، تولید محتوا در فضای مجازی و فعالیت های ویژه ای تحت عنوان نماز گل دسته های سرو و...بوده است.1397/09/15
14:59:25
5.0 / 5
5103
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین