در گفت و گو با ایسنا اعلام شد

آموزش بیش از 1100 راننده جدید سرویس مدرسه از جانب پلیس

آموزش بیش از 1100 راننده جدید سرویس مدرسه از جانب پلیس

مدیریت آموزش: معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آموزش به بیش از 1100 راننده جدید سرویس مدارس در آستانه فصل بازگشایی مدارس اطلاع داد.سرهنگ مسعود جبارزاده در گفت و گو با ایسنا درباره ساماندهی سرویس های مدارس اظهاركرد: از نیمه های تابستان امسال جلسات مختلف هماهنگی در مورد ساماندهی سرویس های مدارس با مسئولان پلیس، آموزش و پرورش و شهرداری برگزار گردید و در این جلسات ضمن صدمه شناسی و بررسی اقدامات گذشته درباره اقدامات برای سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید هم بحث شده و تصمیماتی در این زمینه اتخاذ شد.

وی با اشاره به اینكه همزمان با بازگشایی مدارس شاهد افزایش حجم سفرهای درون شهری هستیم، اظهار داشت: بخشی از این سفرها به دنبال جابجایی دانش آموزان از جانب والدینشان است ازاین رو لازم است تدابیری اتخاذ شود تا از همان روز نخست مهر ماه و بازگشایی مدارس، سرویس ها هم فعال شده و مبادرت به جابجایی دانش آموزان كنند.

جبارزاده با اشاره به آموزش رانندگان سرویس های مدارس، اضافه كرد: پلیس راهنمایی و رانندگی علاوه بر بررسی شرایط رانندگان سرویس های مدارس و خودروی آن ها مبادرت به برگزاری كلاس های آموزشی برای این رانندگان كرده است و این رانندگان بعد از گذراندن كلاس ها و دریافت امتیازهای لازم، مجوز فعالیت بعنوان سرویس مدرسه را از جانب پلیس دریافت می كنند.

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اضافه كرد: در همین راستا امسال و تابحال در سطح شهر تهران 1138 راننده جدید سرویس مدارس تحت آموزش از جانب پلیس راهنمایی و رانندگی قرار گرفته است.

وی در مورد نظارت بر سرویس های مدارس اظهار داشت: علاوه بر هماهنگی هایی كه با مسئولان مدارس در این خصوص انجام شده، پلیس بر سرویس های مدارس نظارت داشته تا در صورت هرگونه تخلف حادثه ساز و تصادف، با متخلف برخورد خواهد شد.1397/06/25
15:10:26
5.0 / 5
5154
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین