بطحائی تصریح كرد: پیگیری مشكلات آموزش و پرورش كرمان

بطحائی تصریح كرد: پیگیری مشكلات آموزش و پرورش كرمان

مدیریت آموزش: وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: استقلال اداره كل آموزش و پرورش در جنوب استان كرمان در دست اقدام است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سیدمحمد بطحایی در نشست شورای آموزش و پرورش جنوب كرمان اضافه كرد: اینجانب حامل پیام و سلام مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور به شما مردم و فرهنگیان و مسئولان جنوب استان كرمان هستم.

وی بیان كرد: مسائل و مشكلات منطقه جنوب كرمان امروز عرضه شد كه پیگیر رفع این مشكلات هستیم و به معاونین وزارت خانه ماموریت ویژه داده شده كه این مسایل بررسی و رفع گردد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان این مطلب كه محدودیت ها نباید سبب كم كاری شود بیان كرد: در جنوب كرمان سه فعالیت در دستور كار است، پس از این سفر نشستی برای جمع بندی مشكلات برگزار و پیگیری می شوند تا این سفر تشریفاتی نباشد.
وی تصریح كرد: منابع محدود است از این رو باید برنامه ریزی صحیح و دقیقی برای منابع و بودجه ها صورت گیرد.
وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان كرد: از یك و ماه و نیم قبل سند توسعه چهار استان هرمزگان جنوب استان كرمان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی در حال آماده است تا نقشه راه برای توسعه این مناطق برنامه ریزی شود. در این سند نیروی انسانی و فضاهای آموزشی بررسی شده و در دستور همه معاونین است.

بطحائی به پیگیری استقلال اداره كل جنوب كرمان اشاره و تصریح كرد: جنوب استان كرمان به لحاظ وسعت و جمعیت و ارتقاء مدیریتی آن بعنوان یك اولویت در دست بررسی می باشد و اگر این مورد محقق نشود بعنوان نمایندگی و معاون اداره كل استان ارتقاء پیدا خواهد نمود.

وی خاطرنشان كرد: همینطور برای مناطق دانش آموزان عشایر و مناطق شبانه روزی امكانات خاصی ارسال می گردد.1397/05/13
14:29:16
5.0 / 5
4405
تگهای خبر: آموزش و پرورش , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین