مدیركل فرهنگی، هنری وزارت آموزش و پرورش:

مسابقات كرال فرهنگیان برگزار می شود، به نیروی متخصص نیازمندیم

مسابقات كرال فرهنگیان برگزار می شود، به نیروی متخصص نیازمندیم

مدیریت آموزش: مدیركل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش از برپایی مسابقه كرال فرهنگیان در اردوگاه شهید باهنر اطلاع داد.علی رمضانی در گفتگو با خبرنگار مهر از برپایی مسابقه كرال فرهنگیان در روز جمعه اطلاع داد و اظهار داشت: یك بحثی كه ما در معاونت پرورشی داریم تعمیم فعالیت های سرود و تئاتر در مدرسه است. ما یك كرال فرهنگیان كه نوعی همخوانی فرهنگیان است را داریم كه همه معلم ها از مدیر مدرسه تا مربی تربیتی و... حضور دارند و از معدود فعالیت های آموزش و پرورش است كه در آن تمام عناصر مدرسه حضور دارند.
وی افزود: ۷۰ گروه كرال فرهنگیان در كشور در این مسابقات كه روز جمعه آغاز می شود، شركت كردند كه ما ۴۰ گروه را انتخاب كردیم و در نهایت ۱۰ گروه را بعنوان برگزیده انتخاب خواهیم كرد. این گروه ها اجرای خویش را خواهند داشت و داوری صورت می گیرد. هدف ما هم این است كه در نهایت بتوانیم دانش آموز اجتماعی تربیت نماییم كه به گمانم اگر بتوانیم مربیان را پای كار بیاوریم آنها به توسعه و گسترش هنر سرود به ما كمك خواهند كرد.
مدیركل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش بیان كرد: یك مشكلی كه ما در بحث فعالیت های فرهنگی و هنری در مدارس داریم این است كه این فعالیت ها تخصص محور است و ما نیازمند این هستیم كه از تمام ظرفیت های آموزش و پرورش استفاده نماییم. ما هم اكنون داریم ۱۰۰ مربی را پرورش می دهیم تا به استان ها بروند و آنجا مربیان سرود و تئاتر را آموزش دهند. غیر از این نظر ما این است كه باید از نیروی متخصص بخش آزاد در این زمینه استفاده نماییم.


1397/05/05
15:02:36
5.0 / 5
5152
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین