معاون وزیر آموزش وپرورش در افتتاحیه مسابقات قرآنی فرهنگیان خبرداد

پشتیبانی از چهره های قرانی و تولید شبكه قرآنی بین فرهنگیان

پشتیبانی از چهره های قرانی و تولید شبكه قرآنی بین فرهنگیان

مدیریت آموزش: معاون پروشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به فعالیت ۷۵۰ دارالقرآن در سطح كشور اظهار داشت: تنها راه نجات جامعه و نسل جوان پیوند عمیق و اثربخش با قرآن عترت و نماز است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، علیرضا كاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپرورش در افتتاحیه سومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان سراسر كشور شركت كنندگان در این جریان بزرگ را طلایه داران جریان های قرآنی در سطح كشور خواند و اظهار نمود: امروز در فضای كنونی جامعه و اتفاقاتی كه در حال وقوع است به انس و الفت با قرآن نیازمندیم چراكه تنها راه نجات جامعه و نسل جوان ما و ماندگاری در راه سعادت تولید یك پیوند عمیق و اثربخش با قرآن عترت و نماز است.
وی دوری از قرآن را عامل خیلی از مشكلات و صدمه های اجتماعی دانست و اضافه كرد: امروز انس با قرآن در آموزش وپرورش را اولویت قراردادیم و اقدامات مهمی را در همین راستا طرح ریزی كردیم كه مسابقات قرآن فرهنگیان نمونه ای از این اقدامات است.
كاظمی ادامه داد: این جریان بزرگ قرآنی اهداف متعددی را دنبال می كند كه پشتیبانی از چهره های قرانی و تولید شبكه قرآنی در میان همكاران فرهنگی ازجمله اهداف است و بنابراین انتظار داریم هركدام از همكاران حاضر در این رویداد خودمحور جریانات قرآنی باشند و نهضت آموزشی قرآن را احیا كنند و استفاده از تمام ظرفیت های آموزش وپرورش درراه توسعه فرهنگ قرآن و عترت را در دستور كار قرار دهند.
معاون پرورشی وزیر آموزش وپرورش با اشاره به فعالیت ۷۵۰ دارالقرآن فعال در سطح كشور تصریح كرد: باید تلاش می نماییم در كنار نخبه پروری در حوزه فعالیت های قرآنی نگاه عمیق تر و وسیع تری به آموزش های عمومی قرآن هم داشته باشیم.
گفتنی است سومین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز فرهنگیان سراسر كشور از امروز به مدت ۳ روز در مشهد برگزار می شود.
سومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان و دانش آموزان سراسر كشور با حضور ۳۰۰ فرهنگی و ۱۳۰۰ دانش آموز در مشهد مقدس شروع شد.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، سومین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز فرهنگیان و دانش آموزان سراسر كشور در جوار علی ابن موسی الرضا (ع) شروع شد. در این مسابقات سیصد نفر فرهنگی و هزار و سیصد نفر دانش آموز شركت می كنند و زمان مسابقات در بخش دختران دوازدهم تا هفدهم تیرماه خواهد بود و از هفدهم تا بیستم تیرماه برنامه پایانی مسابقات كشوری دختران برگزار می شود.1397/04/06
15:44:35
5.0 / 5
4557
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین