مدیركل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش:

از سال آینده انجمن اولیاء و مربیان هیئت امنایی اداره می گردد

از سال آینده انجمن اولیاء و مربیان هیئت امنایی اداره می گردد

مدیریت آموزش: مدیركل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش از نهایی شدن اصلاحیه اساسنامه این انجمن اطلاع داد و اظهار داشت: اداره هیئت امنایی انجمن های اولیاء و مربیان در اساسنامه جدید قید شده است؛ امیدواریم بتوانیم با طی مراحل لازم، سال آینده اساسنامه جدید را اجرایی نماییم


نورعلی عباسپور در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین روند اصلاح اساسنامه و هیئت امنایی شدن انجمن اولیاء و مربیان اظهار نمود: قرار بود یك كاری را با هماهنگی سازمان امور استخدامی انجام دهیم كه انجام شده است و موافقت سازمان امور استخدامی را بر روی اصلاحیه تدوین شده انجمن اولیاء و مربیان دریافت كرده ایم.
وی اضافه كرد: مقرر است طی جلساتی با وزیر آموزش و پرورش، مراحل بعدی كار پیگیری شود.
مدیركل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه نگاه این است كه اساسنامه انجمن به شورای عالی انقلاب فرهنگی برود و از آن طریق ابلاغ شود اظهار داشت: شورای عالی امور اداری ما را موظف كرده بود با هماهنگی سازمان امور استخدامی اساسنامه را اصلاح نماییم. مقرر است این اساسنامه ذیل سند تحول بنیادین، بندهای سند را پوشش دهد و اجرایی كند؛ از آنجائیكه سند تحول از جانب شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده پیشنهاد ما این است اصلاحیه اساسنامه هم با استفاده از شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب و ابلاغ شود.
عباسپور اضافه كرد: با انجام بازبینی نهایی و جمع آوری نقطه نظرات در جلسات تخصصی روال كار مشخص می گردد و امیدواریم بتوانیم سال آینده اساسنامه جدید را اجرایی نماییم.
به گفته وی اداره هیئت امنایی انجمن های اولیاء و مربیان در اساسنامه جدید قید شده است، بر این اساس منتخبان شورای انجمن مدرسه، شورای انجمن منطقه و شورای انجمن منطقه شورای استانی را انتخاب می كنند و در نهایت شورای انجمن استان در مجمعی اعضای هیئت امنای كشوری را در قالب انتخاباتی برمی گزینند.1397/01/06
13:32:50
5.0 / 5
5291
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین