شروع باردیگر طرح همیار پلیس در سال تحصیلی جدید

شروع باردیگر طرح همیار پلیس در سال تحصیلی جدید

مدیریت آموزش: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور اعلام نمود که بعد از وقفه دو ساله ای که درپی شیوع ویروس کرونا بوجود آمد، پلیس راهور با شروع سال تحصیلی جدید طرح همیاران پلیس را با قوت در سراسر کشور اجرا خواهیم کرد


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سردار سیدکمال هادیانفر در همایش «کودکان را در تصادفات نجات دهیم» که بامداد امروز در سالن همایش های نورالرضا برگزار شد، اظهار داشت: در دو سال قبل دنیا درگیر کرونا شده و محدودیت های کرونا بر کشور ما نیز تاثیر گذاشت.
وی با اعلان اینکه معتقدیم که بجای اقدامات سلبی و بی اثر باید به سمت اقدامات ایجابی حرکت نماییم، اظهار داشت: اقدامات ایجابی بسیار اثربخش است و البته نیازمند فرهنگ سازی است، برای فرهنگ سازی نیز نیازمند آموزش هستیم. آموزشی که از خانواده و والدین شروع شده و در مدارس و دانشگاه ها ادامه پیدا می کند.
هادیانفر با اعلان اینکه ۱۱ میلیون دانش آموز در کشور داریم، اظهار داشت: آینده کشور به دست این دانش آموزان است و آموزشی که امروز ببینند در آینده خودرا نشان خواهد داد.
رییس پلیس راهور افزود: نتیجه اقداماتی که ۱۰ سال پیش با کمک همیاران پلیس انجام شد، امروز سبب شد تا تعداد کشته شدگان حوادث رانندگی در کشورمان از ۲۷ هزارنفر در سال ۸۵ به ۱۷ هزارنفر در سالهای اخیر برسد. تعداد مصدومان هم از ۵۰۵ هزار نفر به ۳۰۰ هزار نفر رسید که این ها تاثیر همیاران پلیس است.
هادیانفر با اشاره به وقفه دوساله ای که به سبب شیوع ویروس کرونا در اجرای طرح های همیار پلیس بوجود آمد، اظهار داشت: با شروع سالتحصیلی جدید و در مهرماه، پلیس راهور همایش طلایه داران ترافیک را در ورزشگاه آزادی و دیگر استانها برگزار خواهدنمود و طرح همیاران پلیس با قوت اجرا خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد که با اجرای طرح هایی نظیر همیار پلیس و فرهنگ سازی ترافیکی شاهد کاهش تصادفات رانندگی باشیم.1401/04/01
21:00:47
0.0 / 5
181
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین