برگزاری جشنواره همیار پلیس

برگزاری جشنواره همیار پلیس

به گزارش مدیریت آموزش مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی از برگزاری جشنواره فرهنگی هنری همیار پلیس اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، علی رمضانی در جلسه مشترک پلیس راهور و اداره کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی ضمن عرض خوش آمد به جناب سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا اظهار داشت: بطور عام ناجا و بطور خاص پلیس راهور با اهمیت ترین نقش را در کارهای اجتماعی دانش آموزان دارند.

وی افزود: این نقش از شروع سال تحصیلی همزمان با بازگشایی مدارس آغاز می شود و تا آخر سال تحصیلی ادامه دارد که می توان به کنترل رفت و آمدها در مبادی ورودی مدارس همین طور ساماندهی سرویس مدارس اشاره نمود همکاری نزدیک بین آموزش و پرورش و پلیس راهور وجود دارد.

رمضانی اظهار داشت: نقش همیاران پلیس حالا دیگر در جامعه جا افتاده است و دانش آموزان باتوجه به آمار گرفتن شده اخیر تمایل بسیار دارند تا در این تشکل همکاری داشته باشند.

وی باتوجه به نقش همیاران پلیس در نقش پذیری دانش آموزان اظهار داشت: باید زمانی را برای ثبت نام در این طرح اعلام نماییم برای اینکه مدت دو سالی که کرونا در کشور سایه افکنده است قدری فعالیت این تشکل کمتر شده است.

رمضانی افزود: همین طور می توانیم نشست مشترکی با حضور مسئولان آموزش و پرورش و پلیس راهور و با حضور دانش آموزان برگزار نماییم که حضور جناب سرهنگ جهانی در آن نشست بر غنای آن خواهد افزود.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی باتوجه به تولیدات محتوای فرهنگی توسط پلیس راهور اظهار داشت: می توانیم این نوع تولیدات را در فضای مجازی و کانال های مختلفی که در شبکه شاد وجود دارد بارگذاری نماییم تا دانش آموزان از آنها استفاده کنند.

رمضانی اشاره کرد: برای امسال می توانیم جشنواره فرهنگی هنری همیار پلیس برگزار نماییم که در آن دانش آموزان در قالب فیلم های کوتاه نقاشی و یا سایر هنرهای دستی و تجسمی همکاری و همیاری خودرا با پلیس نشان دهند.
وی با اشاره به شروع اردوهای دانش آموزی بعد از از بازگشایی مدارس اظهار داشت: طرح های مربوط به همیار پلیس نیز می تواند در این زمان شروع شود آموزش های دانش آموزان توسط پلیس راهور ادامه پیدا کند و این کار بزرگ را که پلیس به آن ورود پیدا کرده است نباید زمین گذاشته شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، وی اظهار داشت: از کارهایی که مورد علاقه دانش آموزان و خانواده ها است را نباید غفلت نماییم و دانش آموزی که با لباس پلیس سر چهارراه می ایستد و فرمان های پلیسی را اجرا می کند برای سایرین بسیار جذاب خواهد بود برای اینکه فعالیت ذاتی او این نیست.
منبع:

1400/08/04
22:08:06
0.0 / 5
213
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین