نوروزی:

باید به دغدغه های معیشتی معلمان مدارس غیرانتفاعی توجه گردد

باید به دغدغه های معیشتی معلمان مدارس غیرانتفاعی توجه گردد

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید در طرح اصلاح موادی از قانون مدارس غیرانتفاعی به دغدغه های معیشتی معلمان توجه شده تا باری از دوش این قشر برداشته شود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، رحمت الله نوروزی در تذکری شفاهی در جلسه علنی بامداد امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تاسیس و اداره مدارس غیرانتفاعی بیان کرد: بنده از رییس مجلس شورای اسلامی که روز گذشته در دیدار با روسای کمیسیون ها تاکید کرده است که اولویت مجلس اشتغال و مسائل مربوط به اشتغال و اقتصاد است، تشکر می کنم اما چرا این طرح حالا در اولویت مجلس قرار گرفته است؟ این طرح کدام یک از مشکلات اقتصادی فرهنگیان را حل می کند؟
ایشان سپس اظهار نمود: در این طرح در کجا به وضعیت معلمان غیرانتفاعی که با ۱۵ یا ۱۷ سال سابقه بیمه و مزایا ندارند، توجه شده است؟ باید مجلس شورای اسلامی به سمت یاری به معلمان حرکت نماید و با دقت زوایای دغدغه های معلمان را ببیند. خروجی مدارس امروز به چه میزان مفید است؟
نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: مقام معظم رهبری در سال ۱۳۸۵ تاکید نمودند که آموزش و پرورش سنگ بنای آینده کشور است. این طرح چه باری از دوش معلمان بر می دارد؟ و کدام مشکل معیشتی معلمان غیرانتفاعی را حل می کند؟
قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر بیان کرد: بر طبق بخشنامه این طرح بعد از چند ماه در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است. در کنار موضوعات اقتصادی که اولویت مجلس است مسائل آموزشی و معلمان نیز از دیگر موضوعات مهمی است که باید به آنها پرداخته شود.1400/04/08
18:10:23
0.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین