برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی در شاد از دهه فجر تا نیمه فروردین

برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی در شاد از دهه فجر تا نیمه فروردین

مدیریت آموزش: اردوهای راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی برای حداقل ۴ میلیون دانش آموز در شاد انجام می شود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی از دهه فجر تا نیمه فروردین در بستر سامانه شاد برای حداقل ۴میلیون دانش آموز با کمک آموزش وپرورش، اداره فعالیتهای اردویی، بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان خواهد بود.
در جهت فعالیت برگزاری اردوهای راهیان نور، از جانب معاونت پرورشی و فرهنگی، دستورالعمل اجرایی اردوهای راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به ادارات کل استان ابلاغ گردیده است.
در بندهایی از این دستورالعمل، به تولید محتوای الکترونیکی و بارگذاری آنها در کانال های شبکه شاد استانی و کشوری در زمینه اجرای اردوهای راهیان نور در بستر فضای مجازی اشاره شده است.
همینطور در این دستورالعمل ذکر شده است حضور تمامی دانش آموزان و اولیای آنان در اردوهای راهیان نور در بستر فضای مجازی اختیاری و مجانی است و برای شرکت کنندگان در این اردوها، گواهی اتمام اردو صادر می شود.
اردوهای راهیان نور بعنوان نماد مشارکت و همراهی وزارت آموزش وپرورش و سازمان بسیج مستضعفین از جایگاه و اهمیت والایی در تبیین مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و همدل سازی نسل های سوم انقلاب با مفاخر و بزرگان نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، با عنایت به اثربخشی این اردوها در شکل گیری هویت تربیتی دانش آموزان و همینطور لبیک به مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در «بازگویی گنجینه دفاع مقدس»از سال ۱۳۸۷ مدیریت راهبری اردوهای راهیان نور در مجموعه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش آغاز و با همراهی ستودنی برادران عزیز در قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج تداوم داشته است.

منبع:

1399/11/06
15:42:07
0.0 / 5
866
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین