سرپرست آموزش و پرورش استان مركزی:

92 درصد دانش آموزان استان مركزی در سامانه شاد عضو هستند

92 درصد دانش آموزان استان مركزی در سامانه شاد عضو هستند

به گزارش مدیریت آموزش سرپرست آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار داشت: الان 92 درصد دانش آموزان استان مرکزی در سامانه شاد عضو هستند و این سامانه آموزشی بزرگترین سامانه تحصیلی در خاورمیانه است.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، بهرام حسین آبادی عصر سه شنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان مرکزی در اراک با اشاره به اینکه رتبه دوم دسترسی به سامانه آموزشی «شاد» پس از استان قم، در اختیار استان مرکزی است، اظهار نمود: ۷۰۰ فایل آموزشی در مرحله اول و ۶۰۰ فایل آموزشی نیز در سال جدید در استان تهیه شده است.
وی با اعلان اینکه از آغاز در استان مرکزی تولید محتوای برای همه کتاب های درسی در سامانه آموزشی «شاد» انجام شده است و بنابر آموزش غیر حضوری است، اضافه کرد: الان ۴۲۳ مدرسه در استان مرکزی به صورت حضوری فعالیت آموزشی دارند که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، دانش پژوهان به تحصیل اشتغال دارند.
حسین آبادی اظهار داشت: امسال بیش از پنج هزار دانش آموز جدید نیز به شمار دانش آموزان افزوده شد، که باید ۲۰ مدرسه جدید برای تحصیل آنان راه اندازی شود.
به گفته سرپرست آموزش و پرورش استان مرکزی، ۹ درصد دانش آموزان این استان در هنرستان ها به فراگیری فن و مهارت اشتغال دارند.


منبع:

1399/10/10
16:02:08
5.0 / 5
961
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین