ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال در بین دانش آموزان

ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال در بین دانش آموزان

به گزارش مدیریت آموزش برنامه ترویج عمومی مفاهیم در رابطه با حوزه اقتصاد دیجییتال برای دانش آموزان در دستور كار ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال قرار گرفت.


به گزارش ایسنا، ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ترویج مفاهیم اقتصاد دیجیتال به صورت تخصصی و عمومی اقدام نموده و این کار را در میان دانشجویان، اساتید و فعالان این حوزه به صورت تخصصی و انتشار مفاهیم در رابطه با این حوزه در بین دانش آموزان و در اماکن عمومی به صورت عمومی شروع کرده است.
این تلاش ها در کنار تأمین نیروی انسانی متخصص برای آینده این عرصه علمی پرکاربرد، به نفوذ آن در جامعه هم کمک می نماید. اقتصادی که نقش بسزایی در آینده کشور دارد و اگر به فکر توسعه زیست بوم آن نباشیم بطور قطع نمی توانیم در فهرست کشورهای دارای این فناوری قرار گیریم.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریایت جمهوری، امروز نقش و کارکرد اقتصاد دیجیتال به خوبی خویش را نمایان کرده و از گوشیهای موبایل که در دست عامه مردم است، شروع شده و تا کارهای پیچیده بانکی و اقتصاد کلان ادامه یافته است. پس توسعه این زیست بوم در کشور یک لزوم انکارناپذیر فناورانه است.
منبع:

1399/07/21
14:39:52
5.0 / 5
1726
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین