در گزارش مدیریت آموزش مطرح شد:

تعیین تكلیف گروه های مختلف آموزش و پرورش در دستور كار مجلس

تعیین تكلیف گروه های مختلف آموزش و پرورش در دستور كار مجلس

عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تعیین تكلیف گروه های مختلف آموزش و پرورش را در دستور كار مجلس عنوان نمود و اظهار داشت: رتبه بندی معلمان هم به صورت جدی پیگیری می شود.محمدرضا احمدی گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور وزیر در مجلس برای پاسخ به نمایندگان، اظهار نمود: استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی که در آزمون موفق نشده بودند مورد موافقت مجلس قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه شش هزار نفر از آموزشیاران نهضت سواد آموزی به علل مختلف در آزمون موفق نشدند، اضافه کرد: بر مبنای مصوبه مجلس، این افراد هم می توانند بدون آزمون با ورود یک ساله به دانشگاه فرهنگیان، استخدام شوند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به نگرانی سایر گروه های آموزشی آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: مربیان پیش دبستانی، معلمان غیر دولتی و آموزشیاران قرآن نگران نباشند چون که مجلس یازدهم برای این گروه های آموزشی هم برنامه هایی در نظر گرفته است.
نماینده رشت در مجلس به مطالبه فرهنگیان در مورد رتبه بندی آنان هم اشاره نمود و اضافه کرد: خیلی از فرهنگیان رتبه بندی معلمان را از مطالبات جدی خود می دانند ازاین رو، معتقدیم که اختصاص مدرک تحصیلی، سوابق تحصیلی، ارزشیابی سالانه، ابتکارات عمل، تألیفات و پژوهش ها می تواند در رتبه بندی فرهنگیان حائز اهمیت باشد.
احمدی، نمایندگان مجلس را صدای رسای مظلومین و محرومین دانست و تصریح کرد: به نمایندگی از فرهنگیان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مطالبات آنان را به صورت جدی پیگیری می کنم چون که معتقدم معلمان افسران پیشرفت کشور هستند و وظیفه تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب بر عهده آنها است.

1399/07/12
13:55:30
5.0 / 5
1562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین