با تشكیل كارگروه فضاهای آموزشی در منطقه ۱۳؛

نوسازی مدارس در دستور كار قرار گرفت

نوسازی مدارس در دستور كار قرار گرفت

شهرداری منطقه13، مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران و آموزش و پرورش برای نوسازی، بازسازی و تجهیز مدارس این منطقه همكاری می كنند.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، نخستین جلسه مشترک شهرداری منطقه، مجمع خیرین مدرسه ساز استان تهران و آموزش و پرورش منطقه ۱۳ به مدیریت مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ و با حضور حسینی مدیر آموزش و پرورش منطقه و دکتر قربانی مدیر عامل مجمع خیرین با هدف بررسی و بهبود اوضاع فضاهای آموزشی و واحدهای آموزشی منطقه ۱۳ در محل شهرداری منطقه تشکیل شد.
شهردار منطقه۱۳ در نشست مشترک با مدیر عامل مجمع خیرین آموزش و پرورش منطقه، آمادگی این منطقه برای نوسازی و تجهیز مدارس را اعلام نمود و خواهان تعاملات بیشتر با مجمع خیرین و آموزش و پرورش منطقه شد.

وی با اعلان اینکه خیرین نیکوکار مدرسه ساز بعنوان معماران فرهنگی جامعه نقش بسیار ارزشمندی در ترویج و توسعه فرهنگ کار خیر دارند ابراز امیدواری کرد: با جذب اعتبارات لازم و همین طور مشارکت آموزش و پرورش و نیکوکاران عرصه مدرسه سازی، اقدامات مؤثر و ماندگاری در زمینه توسعه و بازسازی مدارس منطقه صورت گیرد.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، در این نشست، حسینی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل شهرداری، گزارشی از وضعیت فضاهای آموزشی ارائه نمود. همین طور در این نشست برای فراهم کردن بستر نوسازی و تجهیز مدارس، برنامه ریزی لازم برای تشکیل کارگروه فضاهای آموزشی انجام شد.1399/05/24
22:51:32
5.0 / 5
2073
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین