فرصت دانش آموزان پایه اول، هفتم و دهم برای ثبت نام كتاب درسی تا آخر امروز

فرصت دانش آموزان پایه اول، هفتم و دهم برای ثبت نام كتاب درسی تا آخر امروز

ثبت سفارش فردی و گروهی كتب درسی پایه های ورودی مقاطع تحصیلی نظیر آمادگی مقدماتی (پیش دبستانی استثنایی)، پایه های اول، هفتم و دهم دانش آموزان عادی و استثنایی كه از هشتم تیرماه شروع شده بود امروز دوشنبه، بیستم مرداد ماه تمام می شود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، علاوه بر این، توزیع کتاب های درسی تمامی دوره های تحصیلی از منطقه به مدرسه در بازه زمانی ۲۰ مرداد تا ۱۴ شهریورماه صورت خواهد پذیرفت.
همین طور برمبنای تقویم زمانی اصلاح شده ثبت سفارش و توزیع کتب درسی، بازماندگان ثبت سفارش میان پایه نیز تا امروز بیستم مرداد ماه مهلت داشتند که به سامانه مربوطه مراجعه و به صورت فردی یا گروهی مبادرت به ثبت سفارش کتاب های درسی کنند.
همین طور از چهارم مرداد مهلتی تعیین شد تا افرادی که به سبب تکرار پایه، تغییر رشته یا محل تحصیل یا زندگی نیاز به اصلاح سفارش کتاب های درسی دارند نسبت به اصلاح ثبت سفارش های خود اقدام نمایند. این مهلت تا دوم شهریور برقرار است.
وزارت آموزش و پرورش از دانش آموزان خواسته است باتوجه به فرصت باقی مانده، در اسرع وقت نسبت به ثبت نام و ثبت سفارش کتاب درسی اقدام نمایند تا کتاب درسی بموقع در اختیار آنها قرار گیرد.1399/05/20
14:02:56
5.0 / 5
1951
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین