با آغاز پویش همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل انجام می شود

ارائه بسته های كمك معیشتی به مددجویان بهزیستی از عید غدیر تا اختتام ماه صفر

ارائه بسته های كمك معیشتی به مددجویان بهزیستی از عید غدیر تا اختتام ماه صفر

مدیریت آموزش: رئیس سازمان بهزیستی كشور از آغاز پویش «همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» از عید غدیر تا اختتام ماه صفر برای ارائه كمك معیشتی به جامعه هدف بهزیستی آگاهی داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، وحید قبادی دانا در جمع خبرنگاران با اعلان اینکه در ماه مبارک رمضان سازمان بهزیستی پویش همدلی مومنانه را برای کمک رسانی به جامعه هدف بهزیستی در پیش گرفت و با حضور مردم ایران همراه شد، اظهار داشت: در عید مبارک قربان نیز مقام معظم رهبری در فرمایشات خود تاکید نمودند که در جریان اول کمک مومنانه مردم وارد شدند و به معنای واقعی کمک کردند و باز هم باید همین کار انجام بگیرد.
وی با اعلان اینکه بر همین معنا بهزیستی در این مرحله پویش «همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» را همگام با سایر نهادها و دستگاه های فعال در چالش ایران همدل آغاز می کند، اضافه کرد: این پویش از عید غدیر شروع شده و تا اختتام ماه صفر ادامه دارد. عنوان این پویش در قالب سیر همدلی مومنانه و در چارچوب نهضت ایران همدل شکل می گیرد. این پویش با عنوان «کرامت علوی، شور حسینی» در فاصله زمانی عید غدیر، محرم و ماه صفر ادامه دارد و جهت ارائه کمک معیشتی برای جامعه هدف بهزیستی خواهد بود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: همین طور تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت افزار خصوصاً وسایل مورد نیاز برای آموزش مجازی برای دانش آموزان و دانشجویان جامعه هدف بهزیستی و اقلام بهداشتی و درمانی برای افراد مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان و سالمندان در سطح کشور در این پویش دنبال می شود تا از مبتلاشدن به کرونا پیشگیری کرده و برای رفع مشکلات این افراد کمک نماید.
قبادی دانا اشاره کرد: باتوجه به شرایط سخت اقتصادی پیش رو حضور مومنانه ایران اسلامی در این پویش می تواند مانند جریان قبلی موجب شود تا کمک ها سریع، دقیق و شایسته به نیازمندان برسد. همین طور نهضت مردمی را شکل دهد که مردم ایران از پیر و جوان در آن شرکت نمایند و همدلی خودرا در چارچوب کمک رسانی به نیازمندان نشان دهند.
به گفته وی این کمک ها در جهت حفظ و ارتقای سلامت جامعه هدف و توانمندسازی افراد محصل صرف می شود و هموطنان می توانند کمک های خودرا به شماره کارت حساب مشارکت های مردمی سازمان به شماره ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ یا # ۹* ۷* ۷۳۳* بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه پردخت کنند.
رئیس سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: خیران می توانند کمک های غیرنقدی، نذورات و اقلام یا جیره های خشک غذایی را که قصد داشتند در محرم و صفر نذر کنند، به ادارات بهزیستی شهرستان و استان های سراسر کشور ارائه نمایند تا به دست خانوارهای جامه هدف برسد.
منبع:

1399/05/15
22:01:11
5.0 / 5
2075
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین