سرپرست آموزش و پرورش استان خوزستان:

رفع مشكلات آموزش و پرورش در خوزستان نیازمند عزم ملی است

رفع مشكلات آموزش و پرورش در خوزستان نیازمند عزم ملی است

به گزارش مدیریت آموزش سرپرست آموزش و پرورش استان خوزستان اظهار داشت: رفع برخی دیگر از مشكلات آموزش و پرورش استان خوزستان، نیازمند عزم ملی است.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، مهدی رفیعی دهكردی قبل از ظهر امروز چهارشنبه در آئین تكریم و معارفه مدیر كل آموزش و پرورش استان خوزستان اظهار نمود: از ۱۵ خرداد سال جاری بعنوان سرپرست اداره كل آموزش و پرورش استان شروع به كار كردم كه در این مدت ۷۵ درصد وقت ما صرف ساماندهی نیروها و ۲۵ درصد نیز برای بحث ورود به مهرماه شد.
وی بیان كرد: استان خوزستان در زمینه كمبود نیروهای انسانی در وضعیت ویژه ای به سر می برد و پدیده سیل و زلزله در استان سبب لطمه به بیشتر از ۱۴۰ مدرسه در استان شده بود.
رفیعی با عنوان اینكه در استان حدود ۱۶ هزار و ۲۰۰ كمبود نیرو وجود دارد، عنوان كرد: پنج هزار و ۱۱۱ متقاضی انتقال، دو هزار نیروی در حال تبدیل و بیشتر از سه هزار نیروی بازنشسته در استان وجود دارد.
وی اظهار داشت: در چنین شرایط بحرانی و سختی كار، توانستیم با كمك همكاران یك سال تحصیلی آرامی را آغاز نماییم.
سرپرست آموزش و پرورش استان خوزستان بیان كرد: بعضی از مشكلات در استان با برنامه ریزی امكان رفع وجود دارد اما رفع برخی دیگر از مشكلات نیازمند عزم ملی است.
رفیعی با عنوان اینكه سهمیه راه اندازی ۶ مركز تربیت معلم در استان گرفته شده است، بیان كرد: همین طور سهمیه دو هزار نیروی تربیت معلم گرفته ایم كه امیدواریم با عنایت به نیاز استان، این میزان افزایش پیدا كند.
وی اشاره كرد: تجهیزات و بافت فرسوده در استان وجود دارد كه پشتكار و تلاش زیادی برای رفع آن نیازمند است.


منبع:

1398/08/08
18:52:47
5.0 / 5
4569
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین