بهره برداری از ۵۴ مجتمع آموزشی تا آخر سال

بهره برداری از ۵۴ مجتمع آموزشی تا آخر سال

مدیریت آموزش: رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس از بهره برداری از 54 مجتمع آموزشی تا آخر سال در كشور آگاهی داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهر اله رخشانی مهر در دیدار با استاندار خراسان شمالی از اهتمام ویژه و دستور استاندار خراسان شمالی در مورد جمع آوری بخاری های نفتی از مدارس استان قدردانی كرد و اظهار داشت: جمع آوری مدارس خشتی و گلی نیز در این استان باید موردتوجه قرار گیرد.
رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور افزود: ۶۷كلاس درس در ۱۷مدرسه خراسان شمالی سنگی هستند كه نیاز به ایجاد ۳هزار مترمربع فضای آموزشی جدید دارد كه ۷۰درصد اعتبار آنرا سازمان نوسازی مدارس كشور تأمین می كند.
او همینطور وعده تأمین ۷۰درصد اعتبار تغییر بخاری های گازی به پكیج را به استان خراسان شمالی داد و اشاره كرد: اعتبارات ملی سازمان در سال ۹۷به ۳۸میلیارد تومان رسید.
وی از تخصیص ۲میلیارد تومان به خراسان شمالی برای جمع آوری بخاری های گازی خبرداد و اضافه كرد: در جذب خیرین هزار میلیارد اعتبارداریم اما سهم خراسان شمالی ناچیز است كه باید در این خصوص اقدامات مؤثری صورت گیرد.
رخشانی مهر همین طور از افزایش ۴میلیارد تومانی اعتبارات خراسان شمالی در حوزه كمك به تكمیل مدارس خیر ساز خبرداد.
رخشانی مهر با سفر به روستای اسفیدان توابع شهرستان بجنورد دبستان ۶كلاسه این روستا را افتتاح نمود.
رخشانی مهر در این مراسم با تاكید بر حمایت نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای نوسازی مدارس اظهار داشت: این نشان از توجه نمایندگان مردم به آموزش وپرورش است بطوریكه در بودجه سال ۹۸ تمام پیشنهادهای ما در كمیسیون تلفیق و صحن مجلس با موافقت همراه شد.
به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش، رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور با اشاره به تصویب بودجه ۳ هزار میلیارد تومانی در مجلس برای سال ۹۸ اشاره كرد: این رقم به نسبت سال قبل حدود ۶برابر رشد داشته است. همین طور سهم ما از اعتبارات قیر و گاز ۲.۵ برابر شده است كه اثراتش را در نقاط محروم و دوردست كشور خواهیم دید.
او همینطور از جمع آوری تمام بخاری های نفتی تا مهرماه در مناطقی كه زیرساخت های لازم را داشته باشد، خبرداد و اضافه كرد: به سمت راه اندازی مدارس مجتمع حركت كرده ایم و در این خصوص تا آخر سال ۵۴ مجتمع آموزشی در نقاط مختلف كشور افتتاح می شود.
منبع:

1398/04/16
00:01:41
5.0 / 5
4777
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین