فعالیت ۶۵۰ هزار خیر مدرسه ساز در كشور

فعالیت ۶۵۰ هزار خیر مدرسه ساز در كشور

به گزارش مدیریت آموزش سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش از فعالیت ۶۵۰ هزار خیر مدرسه ساز در كشور اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، عبدالرسول عمادی در حاشیه افتتاح یك مدرسه سه كلاسه در روستای مجریه شوشتر كه امروز، یك شنبه (۵ اسفندماه) برگزار شد، اظهار نمود: بدون مشاركت خیرین مدرسه ساز نمی توانیم در تأمین فضاهای آموزشی مورد نیاز در آموزش و پرورش موفق عمل نماییم.

وی با اشاره به این كه خیرین مدرسه ساز در سطح كشور بسیار فعال می باشند، اضافه كرد: هم اكنون ۶۵۰ هزار خیر مدرسه ساز در كشور وجود دارد كه در امر مدرسه سازی آموزش و پرورش را یاری می كنند.

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش نقش خیرین مدرسه ساز را در ارتقای شاخص های آموزشی مهم ارزیابی كرد و اظهار داشت: مدرسه سازی در مناطق محروم و حاشیه ای سبب ارتقای شاخص های فرهنگی و آموزشی در كشور می شود.

عمادی با اشاره به فعالیت مؤسسه خیریه راه ایمان در حوزه مدرسه سازی و ساخت این مدرسه سه كلاسه توسط این مؤسسه، تصریح كرد: مؤسسه خیریه راه ایمان تابحال ۳۹ پروژه آموزشی را در مناطق محروم خوزستان راه اندازی كرده است و تا مهرماه ۹۷ تعداد مدارس ساخته شده توسط این مؤسسه به ۴۶ پروژه می رسد.

به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، افتتاح سه مدرسه ۴ كلاسه و دو مدرسه ۳ كلاسه از برنامه های سفر سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزرات آموزش و پرورش به خوزستان است.

مؤسسه خیریه راه ایمان زیر نظر دفتر مرجع عالی قدر آیت الله سیستانی مبادرت به ساخت مدرسه در مناطق محروم می كند.1397/12/06
14:37:54
5.0 / 5
4790
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین