رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهر تهران تشریح كرد

مدرسه معین تغییر نام داد، چگونگی ادامه فعالیت این مدرسه

مدرسه معین تغییر نام داد، چگونگی ادامه فعالیت این مدرسه

مدیریت آموزش: رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران توضیحاتی درباره تغییر تابلوی مدرسه «معین» و نحوه ادامه فعالیتش در سال تحصیلی جدید ارائه نمود.


مسعود ثقفی در گفت وگو با ایسنا، به عرضه توضیحاتی پیرامون انتقادات مطرح شده در خصوص تغییر تابلوی مدرسه «معین» و ادامه فعالیتش با نام جدید پرداخت و اظهار نمود: موافقت اصولی مجتمع آموزشی پسرانه دكتر معین پس از اتفاقات رخ داده چند ماه گذشته، از جانب شورای نظارت بر مدارس غیردولتی لغو شد.
وی اضافه كرد: با عنایت به اینكه مشكل و تخلف رخ داده در مدرسه متوسطه اول این مجتمع رخ داده بوده و به علت حفظ امنیت روانی جامعه، این دوره به كل از مجموعه مجتمع حذف شد.
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به اینكه به لحاظ حقوقی مجوز نماینده حقوقی مدرسه دكتر معین لغو شده است، اما سهام داران موسسه حق دارند در ملك احداثی با كاربری آموزشی مدرسه فعالیت داشته باشند اظهار داشت: بنابراین طبق قانون آنها می توانند با معرفی نماینده حقوقی و نام جدید در سایر دوره های تحصیلی (به جز دوره اول متوسطه) به فعالیت خود ادامه دهند.
ثقفی تصریح كرد: صحیح است كه نام مجتمع تغییر كرده است، اما برای دبیرستان متوسطه دوره اول به دلیل حفظ امنیت روانی خانواده ها مجوز داده نشده است. بدین سان همانطور كه گفته شد تغییر نام مدرسه معین در چارچوب قانون صورت گرفته و دوره اول متوسطه به صورت كامل حذف گردیده است و این مجتمع اكنون دانش آموز در دوره ابتدایی و متوسطه دوم جذب می كند. كمك كردیم دانش آموزان متوسطه اول در مدارس دیگری جایابی و ثبت نام شوند.
وی با اشاره به اینكه كادر مدرسه تغییر كرده و نیرویی از آن مدرسه در مجتمع فعالیت نمی كنند اظهار داشت: یك مدرسه در مجتمع مرتكب تخلف شده بود و در مدرسه ابتدایی و متوسطه دوم تخلفی صورت نگرفته بود و چون اسم مدرسه شائبه تولید می كرد، مجوز جدید با عنوان جدید صادر و مدرسه فعالیت قانونی خویش را آغاز كرده است.
1397/06/24
15:38:09
5.0 / 5
4672
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین