حسن بیگی خبر داد؛

انصراف استیضاح كنندگان بطحایی، در حال پس گرفتن امضاها هستیم

انصراف استیضاح كنندگان بطحایی، در حال پس گرفتن امضاها هستیم

مدیریت آموزش: عضو شورای مركزی فراكسیون ولایی مجلس از تصمیم این فراكسیون برای به تعویق افتادن استیضاح وزیر آموزش و پرورش اطلاع داد.ابوالفضل حسن بیگی در گفت وگو با خبرنگار مهر از جلسه فراكسیون ولایی با استیضاح كنندگان وزیر آموزش و پرورش اطلاع داد و اظهار داشت: در این جلسه با عنایت به اینكه در آستانه سال جدید تحصیلی هستیم، مقرر شد استیضاح كنندگان امضاهای خویش را پس بگیرند.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی افزود: آقای ذوالنور نماینده مردم قم در حال رایزنی با استیضاح كنندگان و پس گرفتن امضاهای آنها است.
وی تاكید كرد: با عنایت به اینكه در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم و مشكلات اقتصادی برای مردم در اولویت قرار دارد، استیضاح وزیر آموزش و پرورش اشتباه است.
عضو شورای مركزی فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: در جلسه امروز استیضاح كنندگان و فراكسیون ولایی، اعضای فراكسیون با اكثریت آرا تصمیم گرفتند كه استیضاح وزیر در شرایط فعلی به نفع كشور نیست.
حسن بیگی تصریح كرد: مقرر شد اگر مشكلات رفع نشود، در آینده استیضاح كنندگان حق دارند كه مجدداً استیضاح وزیر آموزش و پرورش را به جریان بیندازند.

1397/06/11
15:05:09
5.0 / 5
4537
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین