مدیر آموزش و پرورش خرمشهر خبر داد:

برخورد با ۲ مدیر متخلف مدارس خرمشهر

برخورد با ۲ مدیر متخلف مدارس خرمشهر

مدیریت آموزش: خرمشهر - مدیر آموزش و پرورش خرمشهر اظهار داشت: در مدت ۱۰ روز گذشته و پس از اعلام قوانین دریافت شهریه ها به مدارس خرمشهر، پرونده دو مدیر به تخلفات ارجاع داده شد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر ناصر علی فر شامگاه سه شنبه در حاشیه آئین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار نمود: مدارس دولتی به جز هزینه كتاب و بیمه، مجاز به دریافت هزینه اضافه نیستند كه این مورد ۱۰ روز پیش اعلام گردید و تا امروز پرونده دو تن از مدیران در همین خصوص به تخلفات ارسال و چهار مورد دیگر در دست اقدام است.
وی خاطرنشان كرد: مدیری كه پرونده آن به تخلفات ارجاع داده می شود از مسئولیت عزل خواهد شد.
مدیر آموزش و پرورش خرمشهر، درج در پرونده را دیگر نوع برخورد با مدیران متخلف اعلام نمود و از كم شدن ۹۰ درصدی میزان تخلفات در مورد گرفتن شهریه های غیر مجاز در زمان ثبت نام در خرمشهر امسال اطلاع داد.
علی فر از شفاف سازی بعنوان یكی از اصول اجرایی در آموزش و پرورش خرمشهر یاد كرد و اظهار داشت: امسال برای اولین بار شورای مالی در آموزش و پرورش خرمشهر فعال شد و تصمیم گیری در مورد ساده ترین موارد مالی در حضور شورا انجام می گردد.
وی همینطور با اشاره به اینكه برای اولین بار اعتبارات منطقه آزاد اروند به صورت مستقیم هزینه می گردد از جذب دو میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته از جانب این سازمان به آموزش و پرورش خرمشهر در سال ۹۶ اطلاع داد.
تصفیه بدهی ها به ارزش ۶۰۰ میلیون تومان و همینطور تصفیه بدهی به سرویس های مدارس همچون اقدمات هشت ماهه اخیر آموزش و پرورش خرمشهر از زبان مدیر آموزش و پرورش خرمشهر بود.
علی فر در ادامه با اشاره به پیش رو بودن فصل بازگشایی مدارس از برگزاری اولین نمایشگاه لباس فرم مدرسه در خرمشهر اطلاع داد و اظهار نمود: امسال و برای اولین بار لباس فرم مدارس در قالب نمایشگاه به فروش می رسد و باید ۹۵ درصد لباس های فرم مدارس قبل از شروع سال تحصیلی آماده تحویل باشند.
مدیر آموزش و پرورش خرمشهر در مورد اقدامات آموزش و پرورش خرمشهر برای كاهش بزه های اجتماعی با تاكید بر اهمیت تاثیرگذاری دیگر دستگاه ها، از نزدیك كردن خانواده ها به مدرسه بعنوان راهكاری موثر برای دستیابی به این هدف یاد كرد.
وی اظهار داشت: با حذف نگرش مادی خانواده ها نسبت به مدرسه و جایگزینی نوع تفكر ضرورت كسب مشاوره خانواده ها برای بهبود وضعیت مدرسه ها می تواند خیلی از مشكلات اجتماعی را كاهش داد.
در ادامه سخنان علی فر، استفاده از نیروی جوان در آموزش و پرورش خرمشهر با تاكید بر تعهد مطرح و تولید ستاد تقدیر از معلم از جانب وی هم پیشنهاد شد.

1397/05/26
13:56:34
5.0 / 5
5030
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین