وزیر آموزش و پرورش انتقاد كرد

جای خالی آموزش صبوری و از خودگذشتگی در كلاس های درس

جای خالی آموزش صبوری و از خودگذشتگی در كلاس های درس

مدیریت آموزش: وزیر آموزش و پرورش با تاكید بر اینكه باید در كلاس ها مهارت بلند كردن یك زمین خورده، صبوری، تحمل در برابر سختی ها و نگاه به چشم انداز و افق ها و از خودگذشتگی را با دانش آموزان تمرین نماییم اظهار داشت: جای این موارد در كلاس های ما بسیاری خالی شده است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سیدمحمد بطحائی در مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره علمی فرهنگی بسیجیان فرهنگی كه در ساختمان شهید رجایی وزارت آموزش و پرورش برگزار گردید با اشاره به اینكه آنچه می تواند كشور را از مشكلات برهاند برخورداری از روحیه بسیجی است اظهار داشت: در ماه های اخیر دشمنی دشمنان و در راس آن سردمداران جدید آمریكا به اوج خود رسیده و كشور را با شرایط خطیری مواجه كرده و پیش بینی می گردد اگر با همین روال جلو برود از حیث اقتصادی شرایط سخت تری را برای مردم رقم می زند.

وی ادامه داد: عهدشكنی كه آمریكا در برجام انجام داد ماهیت این حاكمیت نژاد پرست و مطلق خواه را برای مردم جهان آشكار كرد. ولی ما در سالهای پس از انقلاب با فراز و نشیب های بسیاری روبرو شدیم و همچنان سرافرازانه در دنیا و بخصوص خاورمیانه و منطقه بعنوان كشوری مقتدر حرفی برای گفتن داریم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به شروع المپیاد جهانی زیست شناسی به میزبانی ایران و شگفت زده شدن مسوولانIBO از فضای كشور و توانمندی های ما اظهار داشت: ۵۱۰ نفر از ۷۱ كشور در این المپیاد حضور بهم رساندند كه این آمار بی سابقه بود. جالب آنكه ۲۳كشور هم اروپایی بودند. در چنین فضایی كه ایران را حامی تروریست تلقی می كنند و تهمت های تخریب كننده می زنند برگزاری این المپیاد با این ابعاد سبب افتخار ماست.

بطحائی اضافه كرد: در این شرایط سخت و شمشیری كه از رو بیرون آمده حتما سرافراز عبور خواهیم آمد به شرط آنكه روحیه بسیجی را تقویت نماییم. رهبری در دیدار با هیئت دولت در روز گذشته اشاره داشتند كه شرایط كنونی بحرانی نیست و فرمودند برای شما دولتمردان در شرایط سخت ثواب مجاهدت و خدمت به مردم مضاعف خواهد بود.

وی افزود: در این شرایط به شدت به وجود روحیه بسیجی نیاز داریم. امروز به شدت به فرهنگ شهید حججی در كشور نیاز داریم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح كرد: باید در كلاس ها مهارت بلند كردن یك زمین خورده، صبوری، تحمل در برابر سختی ها و نگاه به چشم انداز و افق ها و از خودگذشتگی را با دانش آموزان تمرین نماییم. جای این موارد در كلاس های ما بسیاری خالی شده است. نسل ما در دهه شصت زندگی كرده و اگر نتواند در این امر موفق باشد نسل های دیگر نمیتوانند.
1397/04/26
15:24:11
5.0 / 5
4411
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین