معاون وزیر آموزش و پرورش:

آموزش و پرورش تنها تشكیلات با یك میلیون كارمند است

آموزش و پرورش تنها تشكیلات با یك میلیون كارمند است

مدیریت آموزش: معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: اكنون 679 شورا در سراسر كشور تشكیل شده است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهرزاد حمیدی بامداد امروز 27 دی ماه در جلسه همایش بزرگ شوراهای آموزش و پرورش استان كرمان اظهار نمود: پشتیبانی از دانش، علم و علم اندوزی به یك فرهنگ عمومی تبدیل گشته است.

وی آموزش و پرورش را یك سازمان عظیم در كشور دانست و بیان كرد: آموزش و پرورش یك تشكیلات فرا وزارتخانه ای و فرا قوه ای است، به طوریكه همه افراد به صورت مستقیم و غیر مستقیم با آن در ارتباط هستیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با بیان این مطلب كه سرمایه انسانی آموزش و پرورش را به عدد و رقم نمی توان محاسبه كرد، ادامه داد: آموزش و پرورش تنها تشكیلاتی است كه یك میلیون كارمند و 13 میلیون دانش آموز تحت پوشش خود دارد، ضمن آنكه 26 میلیون اولیاء دانش آموز با آن سر و كار دارند.

وی با اشاره به اینكه معلم و علم نزد مردم ایران از ارزش والایی برخوردار می باشند، اظهار نمود: كرمانی ها پیش قراول عملیاتی كردن قانون شوراها هستند، اكنون 679 شورا در سراسر كشور تشكیل شده است.

حمیدی بر ضرورت مردمی شدن قانون آموزش و پرورش تصریح كرد و اضافه كرد: یكی از اقدامات خوب شوراها واگذاری اختیارات است و الان برخی مدارس به صورت هیئت امنایی اداره می شوند؛ همینطور باید با حضور متفكرین، اولیاء دانش آموزان و علماء جلسات شوراها به سرعت پیش برود تا ظرفیت های خوبی برای آموزش و پرورش تولید كنند.
1396/10/29
19:17:19
5.0 / 5
5130
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین