اطلاعیه مهم برای معلمان فاقد رتبه بندی

اطلاعیه مهم برای معلمان فاقد رتبه بندی

مدیریت آموزش: مشمولانی که حداقل یک سال از تأیید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه بندی آنان دارای وضعیت ˮعدم احراز رتبه است، مشمول ارزیابی مجدد مطابق ماده 5 بخشنامه هستند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، پیرو بخشنامه شماره ۱۷/۷۱۰ مورخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ در اجرای ماده ۵ بخشنامه اجرائی رتبه بندی معلمان (موضوع ارزیابی مجدد مشمولانی که بعد از ارزیابی نخست در وضعیت عدم احراز رتبه (فاقد رتبه) قرارگرفته اند) و با لحاظ کردن شرایط زیر در پروسه بارگذاری مستندات و ارزیابی مجدد جهت تعیین رتبه استحقاقی قرار می گیرند.
۱. مطابق مقررات مدت زمان ارزیابی مجدد مشمولان ماده فوق یک سال بعد از تأیید نهایی مرحله اول پرونده آنان در هیأت ممیزه می باشد.
۲. تمامی مشمولانی که از تاریخ اول خرداد ۱۴۰۳ به بعد حداقل یک سال از تأیید نهایی مرحله اول رسیدگی به پرونده آنان گذشته و کارنامه رتبه بندی آنان دارای وضعیت: "عدم احراز رتبه / فاقد رتبه" است، مشمول ارزیابی مجدد مطابق ماده ۵ بخشنامه می باشند.
۳. مالک عمل، رتبه مندرج در کارنامه رتبه بندی افراد در صفحه شخصی آنان در سامانه my.medu.irمی باشد، پس در صورتیکه پروسه رسیدگی به پرونده افراد به پایان رسیده و مورد تأیید نهایی هیأت ممیزه قرار گرفته است ( مطابق بند ۱) مشمول ارزیابی مجدد می شوند.
۴. مشمولان ماده مذکور فقط افرادی می باشند که در وضعیت شاغل باشند.
۵. جهت بارگذاری مدارک و مستندات؛ تاریخ صدور و یا اجرای فعالیت می بایست منتهی به تاریخ پایان مهلت یک ساله باشد و تاریخ های بعد از آن مورد پذیرش نمی باشد. (به عنوان مثال فردی که در مورخ یکم تیر ماه ۱۴۰۳ مهلت یک ساله تکمیل شده است مدارک تا پیش از این تاریخ معتبر می باشد)
۶. زمان شروع بارگذاری مدارک از تاریخ ورود به سامانه به مدت یک ماه می باشد. مدت زمان پیش بینی شده قابل تمدید نمی باشد.
۷. راهنمای بارگذاری مدارک قابل پذیرش و امتیازات مربوط به هر مدرک در سامانه درج شده است. با توجه به این که بعد از مدت زمان ذکر شده امکان بارگذاری مجدد هیچ مدرکی وجود ندارد سفارش می شود افراد ضمن مطالعه دقیق راهنمای مورد نظر، شخصاً نسبت به بارگذاری مدارک اقدام نمایند.
۸. افرادی که پیش از یکم خرداد ۱۴۰۳ مهلت یک ساله آنها به انتها رسیده بود و مشمول ارزیابی مجدد شده اند باتوجه به نزدیک شدن به انتها مهلت یک ماه می بایست حداکثر تا تاریخ ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۳ نسبت به تکمیل و بارگذاری مدارک اقدام نمایند در غیر این صورت مطابق مقررات مهلت یک ماه آنان به انتها خواهد رسید.
۹. مسئولیت اطلاع رسانی بموقع، دقیق و جامع به مشمولان برعهده مدیران کل استانها می باشد، پس انتظار می رود تدابیر و راهکارهای مناسب جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به همه مشمولان در سطح استان، مناطق و مدارس اتخاذ گردد.

1403/04/19
14:59:27
5.0 / 5
37
تگهای خبر: مدارس , مدرك , مطالعه , معلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین