وزیر آموزش و پرورش خبر داد؛

تحصیل سی هزار دانش آموز سمپادی در کشور

تحصیل سی هزار دانش آموز سمپادی در کشور

به گزارش مدیریت آموزش، وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد: 30 هزار نفر دانش آموز استعدادهای درخشان در 700 مدرسه سمپادی در سطح کشور مشغول تحصیل هستند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، رضامراد صحرایی پس از ظهر امروز جمعه در جمع دانش آموزان سمپادی شرکت کننده در اردوی راهیان نور پیشرفت در محل یادمان شهدای اروند با تاکید بر اهمیت وجود مدارس سمپاد در ارتقای شاخص های علمی کشور بیان نمود: ۳۰ هزار نفر دانش آموز استعدادهای درخشان در ۷۰۰ مدرسه سمپادی در سطح کشور مشغول تحصیل هستند.
وی ضمن اشاره به اقدام و ابتکار نوین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برگزاری اردوهای راهیان نور پیشرفت برای دانش آموزان سمپادی اظهار داشت: یک هزار و ۲۰۰ دانش آموز سمپادی در قالب چندین گروههای ۲۰۰ نفره از مناطق عملیاتی خوزستان و همینطور پیشرفت های مختلف در زمینه های نظامی بازدید می کنند.
مراد صحرایی با اظهار این که با اهمیت ترین راهبرد حال حاضر دشمن پررنگ کردن کمبودها در سطح کشور است، توضیح داد: دلیل اصلی دشمنان برای دنبال کردن این راهبرد ایجاد نامیدی در نسل جوان است.
وزیر آموزش و پرورش افزود: امروزه جمهوری اسلامی ایران مقتدرترین کشور منطقه است و دشمنان از این حقیقت را دریافته اند که ملت ایران به اوج قله موفقیت های یک ملت مستقل و توانمند رسیده است.
مراد صحرایی ضمن اشاره به این که امیدآفرینی باید به عنوان یک برنامه اولویت دار در دستور کار همه متولیان تعلیم و تربیت قرار گیرد، اشاره کرد: راهیان نور پیشرفت یک حرکت امیدآفرین برای آینده کشور است.
وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: آرامش و امنیت دو نعمت مجهولی هستند که تا از دست نروند به اهمیت آنها پی برده نخواهد شد و امروزه ما نعمت امنیت را که لازمه پیشرفت کشور است، مدیون دلاورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستیم.
 


منبع:

1402/11/20
23:16:26
5.0 / 5
217
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین