مهر خبر می دهد؛

جزئیات مسمومیت دانش آموزان کرمانشاهی چه بود؟

جزئیات مسمومیت دانش آموزان کرمانشاهی چه بود؟

به گزارش مدیریت آموزش، در ادامه مسمومیت های سریالی دانش آموزان در استانهای مختلف، قصه این مسمومیت ها به کرمانشاه و یک دبستان دخترانه رسید که این حادثه ۱۵ دانش آموز را روانه بیمارستان کرد.خبرگزاری مهر - گروه استان ها: داستان سریالی مسمومیت دانش آموزان در استانهای مختلف چند روزی است که در شبکه های مجازی دست به دست می شود.
پیش از ظهر امروز چهارشنبه در یکی از مدارس آموزش و پرورش شهر کرمانشاه خبر مسمومیت برخی از دانش آموزان این مدرسه گزارش شد؛ که به قول شاهدان عینی حاضر در محل بعد از حضور تیم های اورژانس بعضی از دانش آموزان به اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه منتقل شدند.
به گفته شاهدان عینی و دانش آموزان دبستان شهید «سپهر مصباح» به هنگام زنگ تفریح و خروج دانش آموزان از کلاس های درس در راهرو مدرسه که محل تردد دانش آموزان بوده است بوی تندی به مشام رسید.
به گفته این شاهدان بوی تند گاز نامعلوم پخش شده در مدرسه بلافاصله حال بعضی از دانش آموزان را بد می کند. سوزش چشم و گلو، اشک چشم و سرفه از عوارض استنشاق این گاز بوده است.
مسئولین این مدرسه فوراً با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته و مورد را گزارش می کنند و تا رسیدن اورژانس دانش آموزان را به داخل فضای باز حیاط مدرسه هدایت می کنند.
اورژانس در کوتاه ترین زمان ممکن به مدرسه می رسد؛ حال عمومی بعضی از دانش آموزان بر اثر استنشاق این گاز نامعلوم نامناسب گزارش می شود و در این خصوص دانش آموزان مسموم این مدرسه به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل می شوند.
پس از انتقال مسمومین به بیمارستان، با خانواده های آنان از سوی مدرسه تماس گرفته می شود و به آنها خبر می دهند که به بیمارستان رجوع کنند.
برخی از دانش آموزان به صورت سرپایی درمان و ترخیص می شوند، اما بعضی از دانش آموزان این مدرسه ابتدایی دخترانه در بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه بستری و درحال دریافت خدمات هستند.

1401/12/12
10:42:57
5.0 / 5
213
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین