احمدی لاشكی:

رتبه بندی یک میلیون معلم کار سختی است

رتبه بندی یک میلیون معلم کار سختی است

به گزارش مدیریت آموزش، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش وپرورش اظهار داشت: رتبه بندی حدود یک میلیون نفر معلم کار سختی است، اما با جدیت درحال عملیاتی شدن است.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، قاسم احمدی لاشکی، در همایش رؤسای ادارات حقوقی آموزش وپرورش استانهای کشور، اضافه کرد: اولین ماموریت ادارات حقوقی ابتکار عمل در شناسایی ارتباطات تقنینی است که باید منعکس کننده نیازهای سیستم برای قانون گذاری باشد.
وی با اعلان اینکه معتقدیم واحدهای حقوقی باید نقش پیشینی و فعال داشته باشند و نباید نگاه منفعل و پسینی داشته باشد اشاره کرد: باید در واحدهای حقوقی از حوزه انفعالی به فعالیت صرف اثربخش حرکت نماییم.
احمدی لاشکی آموزش و توانمندسازی مدیران اجرائی و کارشناسان حقوقی در امتداد مستندسازی املاک آموزش وپرورش را به عنوان یک اصل در زمینه حقوقی برشمرد و تحقق این مهم را یکی با اهمیت ترین اهداف این همایش دانست.
معاون حقوقی و امور مجلس احصا مسائل اولویت‎دار آموزش وپرورش با دانش حقوقی را ضروری دانست و اشاره کرد: مسائل اولویت دار آموزش وپرورش باید توسط مسئولان حقوقی به مدیران ارائه شود.
معاون حقوقی و امور مجلس در همایش رؤسای ادارات حقوقی آموزش وپرورش استانهای کشور با اعلان اینکه اعتماد اجتماعی مردم به معلمان سند افتخار آموزش وپرورش است، اظهار داشت: آموزش وپرورش ۱۰۲ هزار ملک دارد.
وی با اعلان اینکه رتبه بندی معلمان پس از ۱۰ سال در حال اجرا می باشد، اشاره کرد: رتبه بندی حدود یک میلیون نفر معلم کار سختی است، اما با جدیت و حرکت جهادی و انقلابی وزیر آموزش وپرورش درحال عملیاتی شدن است.
احمدی لاشکی کارآمد سازی فرایندهای انجام کار و الگوگیری از فرایندهای مؤثر و اثرگذار را در ادارات حقوقی ضروری دانست و بر استفاده از ظرفیت برون سپاری و در کنار شفافیت و رقابت تاکید نمود.


منبع:

1401/08/30
12:53:59
0.0 / 5
236
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین