آموزش و پرورش ۱۰۲ هزار ملک دارد

آموزش و پرورش ۱۰۲ هزار ملک دارد

به گزارش مدیریت آموزش، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتماد اجتماعی مردم به معلمان سند افتخار آموزش و پرورش است، اظهار داشت: آموزش و پرورش ۱۰۲ هزار ملک دارد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، قاسم احمدی لاشکی در همایش روسای ادارات حقوقی آموزش و پرورش استان‎های کشور اضافه کرد: اولین مأموریت ادارات حقوقی ابتکار عمل در شناسایی ارتباطات تقنینی است که باید منعکس کننده نیازهای سیستم برای قانونگذاری باشد.
وی با اشاره به اینکه معتقدیم واحدهای حقوقی باید نقش پیشینی و فعال داشته باشند و نباید نگاه منفعل و پسینی داشته باشد تصریح کرد: باید در واحدهای حقوقی از حوزه انفعالی به فعالیت صرف اثربخش حرکت نماییم.
احمدی لاشکی آموزش و توانمندسازی مدیران اجرایی و کارشناسان حقوقی در جهت مستندسازی املاک آموزش و پرورش را بعنوان یک اصل در حوزه حقوقی برشمرد و تحقق این مهم را یکی مهم ترین اهداف این همایش دانست.
معاون حقوقی و امور مجلس احصای مسائل اولویت‎دار آموزش و پرورش با دانش حقوقی را ضروری دانست و تصریح کرد: مسائل اولویت دار آموزش و پرورش باید توسط مسؤلان حقوقی به مدیران عرضه شود.
وی با اشاره به اینکه رتبه بندی معلمان پس از ۱۰ سال درحال اجراست، تصریح کرد: رتبه بندی حدود یک میلیون نفر معلم کار سختی است، اما با جدیت و حرکت جهادی و انقلابی وزیر آموزش و پرورش درحال عملیاتی شدن است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، احمدی لاشکی کارآمد سازی فرایندهای انجام کار و الگوگیری از فرایندهای موثر و اثرگذار را در ادارات حقوقی ضروری دانست و بر استفاده از ظرفیت برون سپاری و در کنار شفافیت و رقابت تصریح کرد.1401/08/29
14:34:48
0.0 / 5
380
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین