با حكم نوری؛

ستاری فرد باز هم پست جدید گرفت

ستاری فرد باز هم پست جدید گرفت

مدیریت آموزش: طی حکمی از طرف وزیر آموزش وپرورش، صادق ستاری فرد به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارتخانه منصوب گردید.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، صادق ستاری فرد که قبل از این معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش و همزمان سخنگوی این وزارت خانه بود؛ با حکم یوسف نوری وزیر آموزش وپرورش؛ به عنوان «سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع» منصوب گردید.
در متن حکم وزیر آموزش وپرورش آمده است: باتوجه به تعهد، تجارب بهادار و شایستگی جناب عالی، به سبب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش منصوب می شوید.
امید است با استعانت از پیشگاه خداوند متعال، پیروی از منویات و مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیگیری سیاست های رییس جمهور محترم، با در نظر داشتن مفاد بیانیه گام دوم انقلاب، سیاست های کلی ایجاد تحول در آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین آموزش وپرورش و قوانین و مقررات آموزش وپرورش و جلب همکاری اعضای شورای معاونان و مدیران کل استانها، در تحقق برنامه های وزارت آموزش وپرورش دولت سیزدهم موفق و مؤید باشید.
در این راستا، رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی گری»، «مردم داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» و «قانون مداری» دولت مردمی، الزامی است.
توفیق بیش از پیش جناب عالی را در انجام وظایف محول از خداوند متعال مسئلت دارم.
صادق ستاری فرد دارای مدارک کارشناسی حقوق و دکترای تربیت بدنی است. از سوابق او پژوهش های متنوع در زمینه بودجه، برنامه ریزی و نیروی انسانی است.
از سوابق شغلی ستاری فرد هم می توان به اشتغال در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به عنوان مدیرکل امور آموزش و فرهنگ و معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش اشاره نمود.


منبع:

1401/08/03
08:16:29
0.0 / 5
422
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین