نماینده ولی فقیه در استان مركزی:

آموزش و پرورش ریشه تحولات است

آموزش و پرورش ریشه تحولات است

به گزارش مدیریت آموزش نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار داشت: آموزش و پرورش ریشه تحولات است و اخلاق و هویت معلمان در تربیت نسلهای بعد بسیار اثرگذار می باشد.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر شنبه در نشست تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار نمود: آموزش و پرورش ریشه تحولات است که با همه شاخ و برگ آن همچون والدین نوجوانانی را تربیت می کنند که آینده ساز ایران اسلامی هستند.
آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» اضافه کرد: اگر در مجموعه آموزش و پرورش سرمایه گذاری خوب و تربیت اصولی صورت گیرد، انقلاب بیمه خواهد شد.
وی اظهار نمود: اگر این مهم شکل گیرد فصل جدید رقم خواهد خورد و می توانیم برای سایر کشورهای اسلامی الگو باشیم.
امام جمعه اراک اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی برمبنای اعتقادات عمیق اسلامی، ولایی و قرآنی استوار است، بدین سبب رسالت در این عرصه آموزشی، سنگین تر است.
آیت الله دری نجف آبادی اضافه کرد: بهره گیری از بستر مجازی برای دانش آموزان توسعه یافته و هر روز گسترش توسعه می یابد بدین سبب باید این بستر آموزشی مورد نظارت قرار گیرد تا از کنترل خارج نشود.
وی بیان کرد کرد: فراگیر شدن هوش مصنوعی وظایف فعالان در این عرصه را سنگین می کند و در این راستا نقش معلمان و سایر افراد بسیار مهم می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار داشت: بر طبق برنامه ریزی های تدوین شده آموزش ها در سال آینده به شکل حضوری است، بدین سبب کار معلمان مشکل تر خواهد شد برای اینکه شخصیت معلمان از قلم و تابلو کارساز تر است و اخلاق و هویت شما معلمان بسیار اثرگذار می باشد.
گفتنی است در این نشست «احمدرضا نوازنی» بعنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی معرفی و از زحمات «بهرام حسین آبادی» تقدیر گردید.


منبع:

1401/01/02
19:00:19
0.0 / 5
330
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین