مدیركل آموزش و پرورش استان كرمان:

از هدررفت منابع مالی بپرهیزیم

از هدررفت منابع مالی بپرهیزیم

به گزارش مدیریت آموزش کرمان مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با تاکید بر نگهداری اموال دولتی و مراقبت از آن ها گفت: پسندیده است با استفاده صحیح از اموال شخصی و دولتی، اقتصادی عمل نماییم و از هدر رفت منابع مالی بپرهیزیم.


رضا رضایی، در دیدار با سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی، روسا و کارشناسان این حوزه با تکیه بر حضور فعال همه همکاران بخصوص کارکنان حوزه پرورشی و فرهنگی در نماز جماعت، اظهار داشت: این مهم می تواند نقش الگویی و تربیتی خوبی در سطح اداره کل و حتی ادارات و مدیریت های آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان داشته باشد.
وی ادامه داد: هیچ جلسه ای تحت هیچ شرایطی در زمان نماز نباید برگزار شود، تاکید می شود که همان 20 دقیقه برای نماز در نظر گرفته شود تا حقی از ارباب رجوع ضایع نشود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار نمود: نخستین نکته ای را که به مدیران و روسای آموزش و پرورش متذکر می شوم مبحث برگزاری نماز جماعت و اهمیت ویژه به آن است و جلسات شورایعالی اقامه نماز را هم به صورت مرتب برگزار خواهیم کرد.
رضایی با بیان اینکه مبحث عفاف و حجاب بسیار مهم می باشد، اظهار داشت: چادر، حجاب برتر است بخصوص در ادارات دولتی که از آن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و لزوم دارد به پوشش اسلامی در شان نظام توجه گردد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان همینطور به حضور فعال دانش آموزان و معلمان در جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری تصریح کرد و اظهار داشت: این جشنواره ها زمینه ساز کشف استعدادهای برتر، بالندگی و پویایی آموزش و پرورش می شود.
منبع:

1400/10/24
13:01:26
0.0 / 5
70
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین