برگزاری مسابقات انتخابی تیم ایران جهت حضور در مسابقات قرآن دانش آموزان جهان اسلام

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ایران جهت حضور در مسابقات قرآن دانش آموزان جهان اسلام

مدیریت آموزش: مسابقات انتخابی تیم جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در هفتمین دوره مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام برگزارشد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مسابقات انتخابی تیم جمهوری اسلامی ایران جهت حضور در هفتمین دوره مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام در شهرری(کانون فرهنگی و هنری سمیه) بصورت مجازی و به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران انجام شد.
بر طبق این گزارش، در این مسابقات ۳۳ نفر از دانش آموزان برتر در رشته قرائت و حفظ قرآن کریم بصورت مجازی با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت نفرات اول هر رشته به تفکیک دختران و پسران برای حضور در هفتمین دوره مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام که به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار می شود، راه می یابند.
بر این اساس، سایر دانش آموزان شرکت کننده نیز منتظر وصول دعوت نامه از سایر کشور ها خواهند بود تا بعد از قطعی شدن برگزاری مسابقات زیر ۱۸ سال با نظر «مرکز قرآن سازمان اوقاف امور خیریه» و «دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم»، مقدمات حضور آنان در مسابقات بین المللی حفظ و قرائت قرآن کریم زیر ۱۸ سال سایر کشورها فراهم گردد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شایان ذکر است؛ اسامی دانش آموزان برگزیده متعاقباً اعلام خواهد شد.
منبع:

1400/07/15
21:12:49
0.0 / 5
124
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین