مدیركل آموزش و پرورش استان مركزی:

واکسیناسیون معلمان استان مرکزی از میانگین کشور بالاتر است

واکسیناسیون معلمان استان مرکزی از میانگین کشور بالاتر است

به گزارش مدیریت آموزش مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار داشت: واکسیناسیون معلمان یکی از اولویت های مهم در استان مرکزی است بنابراین فرایند واکسیناسیون معلمان استان از میانگین کشور بالاتر است.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر بهرام حسین آبادی ظهر چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار نمود: سال قبل با وجود شیوع کرونا در سه مرحله مدارس بازگشایی شده که در مرحله اول ۱۰ درصد، در مرحله دوم هفت درصد و در مرحله آخر ۱۰ درصد جمعیت دانش آموزان استان مرکزی از حضور در کلاس ها استقبال کردند.
وی افزود: برای برگزاری مدارس در اول مهرماه سه برنامه پیشبینی شده است که شامل برگزاری کلاس های حضوری در مناطق روستایی و عشایری با جمعیت کم، مدارس با جمعیت کم به تعداد ۱۰ دانش آموز به شکل ترکیبی از حضوری و مجازی و یا به صورت کلی مدارس حضوری بازگشایی شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار داشت: واکسیناسیون معلمان آموزش و پرورش یکی از اولویت های مهم در استان مرکزی است و به همین خاطر فرایند واکسیناسیون معلمان استان از میانگین کشور بالاتر است.
۲۰ تا ۲۵ شهریورماه نوبت دوم تزریق واکسن فرهنگیان
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر در ادامه این نشست دکتر علی علیمحمدی اظهار نمود: ۲۰ تا ۲۵ شهریورماه نوبت دوم تزریق واکسن فرهنگیان استان است و برای تزریق واکسن ۱۲ تا ۱۸ ساله ها هم پیشبینی های لازم در سطح ملی در حال انجام می باشد.
وی اظهار داشت: در مدارس روستایی و عشایری با جمعیت کم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی امکان برگزاری کلاس های حضوری امکان دارد اما این مهم باید توسط ستاد ملی کرونا ابلاغ شود.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک در انتها بیان نمود: برگزاری کلاس های مهارتی و فنی حرفه ای با حضور ۱۰ دانش آموز با رعایت پروتکل ها و ۴۰ دقیقه زمان هم می تواند بخشی از پیشنهادات مهرماه باشد.


منبع:

1400/06/19
13:40:13
0.0 / 5
121
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین