حجت الاسلام تقدیری مطرح كرد؛

نقش آفرینی ویژه مدارس صدرا در تعظیم شعائر حسینی

نقش آفرینی ویژه مدارس صدرا در تعظیم شعائر حسینی

رئیس سازمان مدارس صدرا از نقش آفرینی این سازمان در دهه اول محرم با مشارکت اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان، شبکه امید و بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از روابط عمومی سازمان مدارس صدرا، حجت الاسلام حامد تقدیری «رئیس کارگروه کودک و نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی» ضمن اشاره به فعالیتهای این کارگروه در مورد محرم ۱۴۰۰ عنوان کرد: «سازمان مدارس صدرا» یکی از مؤسسات وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است که در دهه اول محرم ۱۴۰۰ همچون سایر مؤسسات سازمان تبلیغات اسلامی در جهت تنظیم شعائر حسینی علیهم السلام فعال بوده است. این در شرایطی است که برای تمرکز بر فعالیتهای محرمی در این سازمان «کارگروه کودک و نوجوان مدارس صدرا» هم شکل گرفته است.
وی افزود: تبیین طرح هیئات دانش آموزی و حمایت در راه اندازی هیئات دانش آموزی در سرتاسر کشور با مشارکت مدارس صدرا و اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان به همراه بازدید میدانی از هیئات دانش آموزی کشور و انتخاب هیئت دانش آموزی شهرکرد بعنوان هیئت دانش آموزی برتر کشوری یکی از این فعالیت ها بوده است. حجت الاسلام تقدیری، برگزاری اجلاس حضوری مدیران ۲۰۰ مدرسه صدرا سراسر کشور در جهت توجیه عملیات محرم و تأسیس هیئت دانش آموزی، انتشار کتابچه «خیمه های نو غلامان» شامل طرح های فعالیت کودک و نوجوانان در روزهای محرم در زمان کرونا، تولید ۱۰ پادکست آشنایی با یاران امام حسین علیهم السلام، تولید و چاپ کتاب کربلا به روایت دیگر و تولید بخش صوتی این کتاب را از دیگر فعالیتهای این کارگروه اعلام نمود. رئیس کارگروه کودک و نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی بابیان این که تولید ۳۰ برنامه خانواده حسینی شامل برنامه های کوتاه از تربیت دینی خانواده، تولید پادکست های صوتی درس های محرم از تولید موشن گرافی توضیح طرح روضه خانوادگی هم اطلاع داد. به نقل از ایشان، تولید ۱۰ برنامه نوجوانان فعال در هیئت دانش آموزی به نام «خیمه حسینی»، تولید ۱۰ برنامه صحبت یک نوجوان با یاران امام حسین علیهم السلام، تولید ۱۰ برنامه موشن گرافی با عنوان «از عاشورا چه می دانیم» از دیگر اقدامات سازمان مدارس صدرا بوده است. حجت الاسلام حامد تقدیری خاطرنشان کرد: برای برگزاری عملیات محرم، مجموعه هایی همچون اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان، شبکه امید، بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء، بنیاد تبلیغ نوین سازمان تبلیغات و معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات و ادارات کل استانی تبلیغات اسلامی و شهرستانی مشارکت فعالی داشتند. او در آخر، از انتشار محتوای محرم در صفحات و شبکه هایی همچون سایت و کانال های، شبکه شاد، شبکه تلویزیونی امید، صفحه پخش تکیه، صفحه پخش تلوبیون و صفحات و کانال های مدارس صدرا سراسر کشور و ادارات تبلیغات اسلامی خبرداد.


منبع:

1400/06/14
11:56:15
0.0 / 5
100
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین