تامین اعتبار 460 میلیاردی برای تجهیز خدمات بهداشتی مدارس

تامین اعتبار 460 میلیاردی برای تجهیز خدمات بهداشتی مدارس

به گزارش مدیریت آموزش رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به تامین اعتبار 460 میلیارد تومانی برای تجهیز خدمات بهداشتی مدارس، اظهار داشت: تا اختتام مهرماه 9000 کلاس درس بهره برداری و تحویل داده می شود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مهراله رخشانی مهر؛ درباب تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس در مهرماه، اظهار نمود: امسال، برای متناسب سازی مدارس خصوصاً از نظر تجهیزات خدمات بهداشتی، در حدود ۴۶۰ میلیارد تومان، تامین اعتبار شده است که این رقم در سال قبل در حدود ۶۰ میلیارد تومان بود.
رخشانی مهر اضافه کرد: مسئولیت تجهیز مدارس فاقد سرویس بهداشتی برعهده سازمان نوسازی مدارس و مسئولیت انجام تعمیرات در خدمات بهداشتی برعهده ادارات کل آموزش و پرورش استانها است و امیدواریم با هماهنگی های صورت گرفته بتوانیم با آمادگی لازم به استقبال مهرماه برویم.
وی اظهار داشت: پیش بینی می نماییم، در مهرماه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰، تعداد ۹ هزار کلاس درس با زیربنای ۱.۵ میلیون مترمربع، به آموزش و پرورش تحویل دهیم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، اشاره کرد: این تعداد کلاس درس در بیش از ۲ هزار پروژه با ۱۳۴ هزار و ۴۰۰ متر دیوارکشی و ۲۷ هزار و ۱۳۱ متر مربع محوطه سازی است.
منبع:

1400/06/04
12:51:12
0.0 / 5
172
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین