اتمام ثبت نام جهش تحصیلی

اتمام ثبت نام جهش تحصیلی

به گزارش مدیریت آموزش رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی از واکسیناسیون ۸۵ درصد از پرسنل آموزش وپرورش استثنایی بر ضد بیماری کرونا تا آخر مرداد اطلاع داد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، سیدجواد حسینی، اظهار نمود: علاوه بر واکسیناسیون همکاران فرهنگی آموزش وپرورش استثنایی، واکسیناسیون کلیه عوامل اجرایی پایگاه های سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی هم انجام شده است.
حسینی مهم ترین فعالیت حال حاضر آموزش وپرورش استثنایی را پیگیری پروژه مهر دانست و اضافه کرد: نخستین گام در پروژه مهر انجام درست و بموقع سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی است.
وی ادامه داد: تابحال یک میلیون و ۲۱۱نفر از نوآموزان بدو ورود به دبستان، معادل با ۹۲.۵درصد در برنامه سنجش، نوبت گیری کرده اند که از این تعداد ۹۵۰هزار نفر، معادل با 71 درصد در پایگاه ها، مورد سنجش قرار گرفته اند.
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی اظهار داشت: باید تمامی استلزامات بازگشایی مدارس بر مبنای پروتکلهای اعلامی ستاد ملی کرونا در ستادهای پروژه مهر استانی پیگیری شود.
حسینی در مورد «جهش تحصیلی» اظهار داشت: ثبت نام جهش تحصیلی به اتمام رسیده است و ۸هزار و ۹۷۶نفر در این فرآیند ثبت نام کرده اند که از این تعداد تابحال ۵هزار و ۹۹۰نفر ارزیابی شده اند.
وی بیان نمود: یکی از برنامه های سالجاری، «ارزیابی شایستگی های حرکتی نوآموزان بدو ورود به دبستان» در برنامه سنجش بود که این برنامه با عنایت به سهمیه هر استان در تمامی استان ها به پایان رسیده است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، حسینی در انتها اظهار داشت: فعالیت 4۰۰پایگاه اوقات فراغت دانش آموزان استثنایی با حضور 10 هزار دانش آموز با نیازهای ویژه به پایان رسید.1400/06/03
15:35:08
0.0 / 5
194
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین