قادری در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش:

وزارت آموزش و پرورش محل آزمون و خطا نیست

وزارت آموزش و پرورش محل آزمون و خطا نیست

به گزارش مدیریت آموزش نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه وزارت آموزش و پرورش نیاز به یک وزیر کارکشته دارد، اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش محل آزمون و خطا نیست.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، جعفر قادری در جلسه علنی عصر امروز(شنبه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با برنامه های وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش درست است که یک وزارتخانه اقتصادی نیست اما گردش مالی در این وزارتخانه از خیلی از وزارتخانه های دیگر بیشتر است و بوسیله صندوق ذخیره فرهنگیان و کلاس های کنکور و تقویتی ظرفیت مالی زیادی در این وزارتخانه درحال گردش است و بر این اساس وزیر آموزش و پرورش باید تا حدی سابقه کار اقتصادی هم داشته باشد.
وی با اعلان اینکه ما باید از درون خود این وزارتخانه فردی را برای تصدی وزارت آموزش و پرورش انتخاب نماییم، اظهار داشت: باغگلی تجربه، تخصص و حرفی برای گفتن ندارد.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: رتبه باغگلی در دانشگاه، استادیاری است و وی حتی نتوانسته پایه سنواتی خودش را هم بگیرد. همین طور در هیئت مدیره جامعه رضوی هم او را نپذیرفتند و وی با وتو توانست ادامه کار دهد.
قادری افزود: تعدادی از افراد می گویند که وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به رییس جمهور نزدیک است که این مسئله شرط لازم و کافی نیست و باید فردی وزیر آموزش و پرورش شود که به حوزه کاری این وزارتخانه مشرف باشد، بتواند مشکلات معیشتی فرهنگیان را پیگیری کند.
وی با تاکید براینکه وزارت آموزش و پرورش نیاز به یک وزیر کارکشته دارد، اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش محل آزمون و خطا نیست و این وزارتخانه با معیشت بیش از ۵۰ میلیون نفر از افراد جامعه سر و کار دارد و بهتر است که ما با باغگلی. مخالفت نماییم تا وی در جایهای دیگر سلسله مراتب را طی نماید.


منبع:

1400/06/02
08:57:22
0.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین