عنابستانی در موافقت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش:

زنجیره بسته مدیریتی باید پاره شود

زنجیره بسته مدیریتی باید پاره شود

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید زنجیره بسته مدیریتی پاره شود، از نمایندگان خواست به باغگلی برای ایجاد تحول در آموزش و پرورش فرصت دهند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، در جلسه علنی نوبت عصر روز شنبه (۳۰ مردادماه) و در جریان بررسی رأی اعتماد به باغگلی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، علی اصغر عنابستانی نماینده سبزوار در موافقت با وزیر پیشنهادی خطاب به نمایندگان، اظهار داشت: چرا فراموش کردید ژنرال های تدبیر و امید چه بر سر ملت آوردند؟ وقت آن رسیده است که از زنجیره بسته مدیریتی که ۴۰ سال ما را فراخوانده، جدا شویم.
وی اضافه کرد: می گویند این روزها، روزهای سختی است و نمی توان مدیریت را به جوانان سپرد. بنده می گویم دوران انقلاب و دفاع مقدس هم روزهای سختی بود اما به جوانان سپرده شد. در ایام سخت باید کارها را به جوانان سپرد. انقلاب را سربازان جوان به پیروزی رساندند.
نماینده مردم سبزوار در مجلس خاطرنشان کرد: ایده های نسل جوان، ۴۰ سال است مثل بغض در گلوهایشان مانده است. از اصحاب صندلی، خون دل خوردند. ژنرال هایی که جوانان را به خامی متهم می کنند.
عنابستانی افزود: این مجلس، انقلابی است. زخم خورده های جنگ را در آغوش دارد. به نسلی که ایده دارند، فرصت دهید. به فردا فرصت دهید.
وی اظهار داشت: من ۱۶ سال قبل در شهرداری مشهد به باغگلی که دانشجو بود فرصت داده و نتیجه گرفتم. رئیسی به باغگلی فرصت داد و نتیجه گرفت و به این جوان فرصت بدهید.
نماینده مردم سبزوار در مجلس تصریح کرد: برای مظلومیت باغگلی همین بس که هنوز کسی او را ندیده بود و حرف هایش را نشنیده بود که تخریبش شروع شد. نوبت مجلس است که نخستین دولت گام دوم را تبدیل به دولتی جوان و انقلابی کند.
عنابستانی تاکید کرد: کمیسیون آموزش بر اساس ۲۰ دقیقه اظهارات باغگلی تصمیم گرفت و باید وقت بیشتری می گذاشت.


منبع:

1400/06/01
08:26:09
0.0 / 5
187
تگهای خبر: آموزش , آموزش و پرورش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین