مخالف وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش

قادری: رتبه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دانشگاه استادیاری است

قادری: رتبه وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در دانشگاه استادیاری است

یک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش تصریح کرد: رتبه ایشان در دانشگاه استادیاری است و برای چندین سال نتوانسته پایه سنواتی خویش را دریافت کند.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس در مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در مجلس اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش باآنکه یک وزارت اقتصادی نیست، ولی گردش مالی در آن از وزارت خانه های اقتصادی بیشتر است، به صندوق ذخیره فرهنگیان، کلاس های کنکور و تقویتی نگاهی کنید، این مورد مدیری را طلب می کند که حداقل سابقه کار اقتصادی در حوزه های مدیریتی داشته باشد.
این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اضافه کرد: وزارت آموزش و پرورش باید برای دیگر وزارت خانه های دیگر نیروی انسانی تأمین کند، یکی از ادعاهای فرهنگیان نسبت به ما این است که چطور نمی توانیم از خود بدنه آموزش و پرورش یک نیرو به کار بگیریم؟ نیروی خارج از آموزش و پرورش تخصص و تجربه کاری را ندارد، رتبه ایشان در دانشگاه استاد یاری است و برای چندین سال نتوانسته پایه سنواتی خویش را دریافت کند.
قادری مدعی شد: ایشان را در هیات مدیره مجتمع فرهنگی رضوی نپذیرفتند و ایشان با وتو به این مجموعه راه پیدا کرده است و ادامه کار ایشان هم با وتو بوده است، می گویند ایشان به آقای رییسی نزدیک است این شرط کافی و شرط لازم هم نیست، باید حداقل ها را داشته باشد، بحث رتبه بندی فرهنگیان، جذب نیروی انسانی، بحث معیشتی فرهنگیان و …موضوعاتی است که به نیروی دارای تجربه نیاز دارد.
قادری ابراز عقیده کرد: مجموعه فرهنگیان افراد نکته سنجی هستند و در وزارت خانه از هر کاهی کوه می سازند، کوچکترین اشتباه وزیر آموزش و پروش می تواند برای کشور و نظام هزینه ایجاد نماید، این وزارت خانه محل آزمون و خطا نیست، با زندگی بیشتر از ۵۰ میلیون افراد جامعه سر و کار دارد، مخالفت ما برای خود وزیر پیشنهادی هم سازنده است، ایشان در این زمان حاشیه های زیادی داشتند.
منبع:

1400/05/31
11:54:30
0.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین