برگزاری آزمون مجازی مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش

برگزاری آزمون مجازی مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش

به گزارش مدیریت آموزش عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت: آزمون مجازی مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش با شرکت 24 هزار و 562 نفر برگزار گردید.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا کچوئیان با اشاره به شروع آزمون پایانی جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش از ساعت ۱۰ بامداد امروز اظهار داشت: آزمون با رعایت کلیه استانداردها و با کم ترین مشکل تا ساعت ۱۱ و ۱۰ دقیقه انجام شد.

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، تعداد شرکت کنندگان در آزمون را ۲۴ هزار و ۵۶۲ نفر اعلام و اظهارکرد: مشمولان در ۲۳ رشته مجزا با در اختیار داشتن مدت زمان ۸۰ دقیقه پاسخگوی ۴۰ سؤال چندگزینه ای بودند.

دبیر برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، حد نصاب نمره قبولی شرکت کنندگان در آزمون را عدد ۶۵ درصد ذکر کرد و اضافه کرد: افرادی که نتوانند نمره لازم را برای گذر موفقیت آمیز از آزمون کسب کنند می توانند با گروه دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در آزمون ۱۲ شهریور ماه بعنوان آزمون جبرانی شرکت نمایند.

وی همین طور خطاب به آن تعداد افراد مشمول که بنا به دلیلهای مختلف موفق به شرکت در آزمون بامداد امروز نشدند، اظهار داشت: این افراد هم می توانند با گروه دوم در آزمون شهریور ماه شرکت نمایند.

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با قدردانی از همکاری کلیه شرکت کنندگان در آزمون درباب زمان اعلام نتایج آزمون پایانی جامع اشاره کرد: نتایج پیش از اختتام ماه جاری برای آگاهی عموم شرکت کنندگان بوسیله سامانه آزمون دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان همین طور درباب اعتراض احتمالی تعدادی از مشمولان نسبت به نتایج آزمون اشاره کرد: پس از اعلام قطعی نتایج زمانی مشخص برای ثبت اعتراض این افراد در سامانه مربوطه اختصاص خواهد یافت.

وی اشاره کرد: زمان دقیق اعلام نتایج قطعی آزمون و ثبت اعتراض احتمالی تعدادی از شرکت کنندگان در آزمون پایانی جامع، طی خبرهای بعدی بوسیله سایت اصلی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

کچوئیان با تشکر از رییس دانشگاه فرهنگیان حامی و پشتیبان برگزاری آزمون های دانشگاه تلاش و فعالیت همکاران فنی مرکز هوشمندسازی، حوزه های ریاست، حراست، رفاه و پشتیبانی، نظارت و مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان را قابل قدردانی خواند و ابراز امیدواری کرد: با برگزاری این آزمون شاهد رشد صلاحیت های حرفه ای معلمان در نظام تعلیم و تربیت کشور باشیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، معاون طرح و برنامه و توسعه منابع، مدیران کل نظارت و تعالی سازمانی و پشتیبانی، سرپرست مرکز سنجش صلاحیت های حرفه ای و تعدادی از مسوؤلان واحدهای حراست، معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، آموزشی و تحصیلات تکمیلی و فرهنگی و اجتماعی دانشگاه از حاضران ناظر در محل مرکز هوشمندسازی دانشگاه بمنظور برگزاری آزمون بودند.

منبع:

1400/05/23
12:03:53
0.0 / 5
183
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین