شرایط پذیرش کنکوری ها در دانشگاه فرهنگیان

شرایط پذیرش کنکوری ها در دانشگاه فرهنگیان

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور شرط پذیرش داوطلبان مجاز کنکور ۱۴۰۰ در دانشگاه فرهنگیان را داشتن ۲۴ سال سن عنوان نمود و اظهار داشت: شرط بومی پذیرش هم تغییری نکرده است.


فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار نمود: شرایط پذیرش بومی در همه دوره های مورد پذیرش( روزانه، شبانه، فرهنگیان و... ) در آزمون سراسری سالجاری تغییری نکرده و همانند شرایط سالهای گذشته است.
وی خاطرنشان کرد: همینطور شرط سنی ۲۴ سال برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان توسط نامه مکتوب و رسمی توسط وزارت آموزش و پرورش به سازمان سنجش آموزش کشور علیرغم مخالفت این سازمان، جهت اعمال ضوابط این دانشگاه در آزمون سالجاری اعلام شده است.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: انتخاب رشته مجازین کنکور ۱۴۰۰ از امروز (پنج شنبه، ۱۴ مرداد) شروع شد و تا ۱۸ این ماه ادامه دارد.
زرین آمیزی تصریح کرد: سامانه انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش آموزش کشور هم فعال گشته است و داوطلبان می توانند با کمک این سامانه انتخاب رشته خویش را انجام دهند. ضمن این که پیک سنجش در ارتباط با نتایج اولیه کنکور هم در باجه های فروش روزنامه قرار گرفته است.1400/05/16
12:01:10
0.0 / 5
588
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین