اعلام زمان برگزاری آزمون نهضتی ها و معلمان قرآنی پیش از سال ۹۲

اعلام زمان برگزاری آزمون نهضتی ها و معلمان قرآنی پیش از سال ۹۲

مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با صدور اطلاعیه ای زمان برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی پیش از سال 1392 را اول مرداد اعلام نمود.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام نمود: برمبنای هماهنگی به عمل آمده با وزارت آموزش و پرورش، آزمون مذکور در روز جمعه اول مردادماه انجام می شود. داوطلبان می توانند از روز سه شنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.
متن اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به شرح زیر است:
درباب زمان برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی پیش از سال ۱۳۹۲، پیرو اطلاعیه های قبلی درباب زمان برگزاری آزمون، به اطلاع می رساند با پیگیری های صورت گرفته، مجوز برگزاری آزمون از طرف کمیته های تخصصی ستاد ملی کرونا در روز چهارشنبه(۲۳ تیرماه) گرفتن و وزارت آموزش و پرورش نیز برای برگزاری آزمون در روز جمعه(اول مردادماه) موافقت کرده است.

به گزارش روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، آزمون بامداد روز جمعه اول مردادماه ۱۴۰۰ بصورت هم زمان در سراسر کشور انجام می شود. کارت ورود به جلسه داوطلبان از روز سه شنبه ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ جهت رویت و چاپ بر روی سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir قرار خواهد گرفت.1400/04/26
08:58:34
0.0 / 5
201
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین