رئیس سازمان نوسازی مدارس كشور خبر داد؛

كمك ۳ هزار میلیارد تومانی خیران مدرسه ساز پارسال

كمك ۳ هزار میلیارد تومانی خیران مدرسه ساز پارسال

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور اظهار داشت: سال قبل خیران مدرسه ساز کشور، سه هزار میلیارد تومان در امر مدرسه سازی کمک کردند.به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، مهرالله رخشانی فر قبل از ظهر امروز چهارشنبه در آئین افتتاح ۱۰ فضای آموزشی خیر ساز و مشارکتی در دزفول که در دبستان شهیدان دوستانی برگزار شد، اظهار نمود: پارسال جامعه خیرین مدرسه ساز کشور بیشتر از سه هزار میلیارد تومان در امر مدرسه سازی مشارکت کردند.
وی ضمن اشاره به اجرای موفقیت آمیز طرح آجر به آجر اضافه کرد: در این طرح از راه کمک های خرد و جزئی مردم بالغ بر هشت میلیارد تومان اعتبار جمع آوری شد که استان خوزستان در این طرح رتبه نخست را به دست آورد.
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اینکه جامعه خیران مدرسه ساز قدیمی ترین و ساختارمندترین مجموعه خیّری در کشور است، افزود: پارسال ۵۰ درصد مدارسی که در کشور بهره برداری شده اند یا به صورت کامل توسط خیران راه اندازی شده اند و یا با مشارکت دولت و خیران بوده است.
رخشانی مهر تاکید کرد: سازمان نوسازی مدارس هم همواره با تمام توان سهم خویش را ادا کرده و بلافاصله نسبت به تکمیل طرح های آموزشی خیّر ساز اقدام نموده است به صورتی که میزان مشارکت های این سازمان در امر مدرسه سازی از سال ۱۳۹۶ تابحال ۶ هزار میلیارد تومان بوده است.
وی، نام گذاری مدارس را به نام «شهدا» اقدامی پرارزش در جهت وجهه تربیتی مدارس برشمرد و اضافه کرد: در سالهای اخیر همواره تلاش کرده ایم که مدارس را به نام شهدا مزین نماییم تا دانش آموزانی در طراز شهدا تربیت شوند؛ ضمن این که در یک سال گذشته بیشتر از یک صد پروژه فاخر و ماندگار آموزشی به نام شهید سردار سلیمانی نام گذاری شده اند که عمر مفید این مجتمع ها یک صد سال است.
رخشانی مهر از تلاشهای سازمان نوسازی و مجمع خیران مدرسه ساز خوزستان و مدیران این استان در زمینه توجه به رشد و توسعه فضاهای آموزشی قدردانی کرد.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از مهر، امروز ۱۰ فضای آموزشی خیر ساز و مشارکتی در دزفول بهره برداری و پنج مدرسه هم کلنگ زنی شدند.


منبع:

1400/04/18
22:06:43
0.0 / 5
187
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین