مهلت ثبت نام دانش آموزان در پایگاه های تابستانی تا اول تیر

مهلت ثبت نام دانش آموزان در پایگاه های تابستانی تا اول تیر

به گزارش مدیریت آموزش مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به مهلت ثبت نام دانش آموزان در کلاس های اوقات فراغت تابستانی تا اول تیرماه اظهار نمود: پایگاه های تابستانی از پنجم تیرماه افتتاح می شود و پیشبینی می نماییم حدود سه میلیون دانش آموز در فعالیتهای تابستانی شرکت نمایند.


علی رمضانی در گفتگو با ایسنا، ضمن اشاره به این که فعالیت تابستانی سال جاری ترکیبی از سامانه همگام و شاد خواهد بود اظهار نمود: به منظور غنی سازی اوقات فراغت، راه اندازی حدود ۳۰ هزار پایگاه تابستانی هدف گذاری شده و فعالیتهای تابستانی در شبکه شاد و به صورت غیرحضوری دنبال می شود، بدین منظور صفحه ای در شبکه شاد برای فعالیت اوقات فراغت راه اندازی می شود.
وی ادامه داد: هم اکنون دانش آموزان می توانند با ورود به سامانه همگام برای ثبت نام در کلاس های مورد علاقه شان ثبت نام کنند.
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دانش آموزان برای ثبت نام کلاس های تابستانی تا اول تیرماه فرصت دارند اظهار داشت: پایگاه های تابستانی از پنجم تیرماه افتتاح می شود و پیشبینی می نماییم حدود سه میلیون دانش آموز در فعالیتهای تابستانی شرکت نمایند. کلاس های مجازی تابستانی در سامانه شاد همانند کلاس های مدارس تشکیل می شود.
وی ادامه داد: مدارس متقاضی، کانون های فرهنگی تربیتی، دارالقرآن ها، مرکز و هسته های مشاوره، پژوهش سراها، مجتمع ها و سالن های ورزشی و کلیه فضاهایی که در تابستان سال جاری مقرر است بعنوان پایگاه تابستانی به دانش آموزان خدمات عرضه کنند همچون تشکل ها و نهادهای برگزارکننده پایگاه های تابستانی هستند که پیش از این اطلاعات پایگاه ها و کلاس های موردنظر خویش را در سامانه همگام ثبت کرده اند.
منبع:

1400/03/29
11:22:18
0.0 / 5
259
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین