خانواده ها از تجمع در اطراف حوزه های امتحان نهایی اجتناب كنند

خانواده ها از تجمع در اطراف حوزه های امتحان نهایی اجتناب كنند

به گزارش مدیریت آموزش وزیر آموزش و پرورش از خانواده ها خواست تا از تجمع در اطراف حوزه های امتحان نهایی اجتناب کنند و اظهار داشت: نظارت های سختگیرانه بر رعایت پروتکلهای بهداشتی در دستور کار است.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، حاجی میرزایی در حاشیه بازدید از حوزه امتحان نهایی، از افزایش حوزه های امتحان نهایی از ۴۰۰۰ حوزه به ۷۰۰۰حوزه امتحان نهایی در سراسر کشور آگاهی داد و اضافه کرد: با هدف افزایش فاصله بین دانش آموزان در جلسه امتحان، ۳۰۰۰ حوزه امتحانی جدید ایجاد کردیم.
وی ادامه داد: همکاران فرهنگی حداکثر تلاش خودرا در مراقبت از دانش آموزان در حوزه های امتحانی به کار می گیرند، بدین سبب دانش آموزانی که دارای شرایط ویژ ه هستند، در فضای دیگری استقرار می یابند.
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به حضور برخی والدین پیرامون حوزه امتحان نهایی مورد بازدید، اشاره کرد: به دغدغه خانواده ها درباب فرزندانشان احترام می گذارم، سلامتی دانش آموزان برای ما بسیار اهمیت دارد و همانند خانواده ها، ما نیز نگرانیم بنابراین، تمام اهتمام و تلاش خودرا برای رفع دغدغه والدین به کار می گیریم.
وی ادامه داد: بمنظور مراعات حال دانش آموزان، قسمتی از محتوای کتاب های درسی را حذف کردیم و هم به طراحان سؤال تاکید کردیم شرایط ویژه دانش آموزان را مورد توجه قرار دهند.
حاجی میرزایی افزود: وابستگی موضوعات مختلف ازجمله؛ برگزاری کنکور، اعلام نتایج و شروع سال تحصیلی دانشگاه و... سبب شد تا امتحانات نهایی را در موعد مقرر و طبق روال سالهای قبل برگزار نماییم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وی بر نظارت های سختگیرانه درباب رعایت پروتکلهای بهداشتی، تاکید و اظهار نمود: دانش آموزان در حین ورود و یا خروج از مدرسه، از اجتماع در کنار دوستان خود جداً اجتناب کنند، خانواده ها نیز از اجتماع در کنار هم بپرهیزند ما نیز حداکثر مراقبت از دانش آموزان را در دستور کار داریم.
منبع:

1400/02/30
22:55:30
0.0 / 5
539
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین