اینترنت رایگان شاد برای كارهای تابستانه

اینترنت رایگان شاد برای كارهای تابستانه

به گزارش مدیریت آموزش مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این که آیا برای کارهای تابستانه و برگزاری کلاس های آنلاین تابستانی، اینترنت رایگان برای کاربران شاد برقرار است؟ اظهار داشت: طبق مصوبات مربوطه، اینترنت مصرفی در شبکه شاد در طول سال 1400 رایگان است و مشکلی برای تامین اینترنت وجود ندارد.


مهندس محمود حبیبی در گفت و گو با ایسنا، درباره اضافه شدن قابلیت های جدید به شبکه شاد برای سال تحصیلی آینده اظهار نمود: شبکه شاد یک موجود زنده است و برنامه ما همین بوده که شاد یک موجود ایستا و ثابتی نباشد. در مدیریت شاد نیز همیشه نظر ما و برنامه ریزی هایمان بر همین مورد استوار بوده است که به مرور قابلیت های جدیدی به آن بیفزاییم.
وی ادامه داد: این هدف را همچنان دنبال می نماییم و در صدد آن هستیم که با شروع سال تحصیلی بتوانیم قابلیت های جدیدی در شاد داشته باشیم.
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این که آیا برای کارهای تابستانه و برگزاری کلاس های آنلاین تابستانی، اینترنت رایگان برای کاربران شاد برقرار است؟ اظهار داشت: طبق مصوبات مربوط، اینترنت مصرفی در شبکه شاد در طول سال ۱۴۰۰ رایگان است و مشکلی برای تامین اینترنت وجود ندارد.
حبیبی همین طور درباره آخرین وضعیت طرح سیم کارت دانش آموزی اظهار نمود: نگرانی هایی پیرامون حضور دانش آموزان در فضای مجازی در دوسال اخیر به وجود آمده است و مخاطراتی برای آنها وجود داشت که ما را بر آن داشت سیمکارتی با اینترنت ایمن برای صیانت از دانش آموزان طراحی و توزیع نماییم. مطالعات مشترکی با وزارت ارتباطات از آذرماه گذشته شروع و بعد از برگزاری جلسات کارشناسی متعدد، پیش نویس اولیه طرح سیم کارت دانش آموزی آماده شد.
وی ادامه داد: بعد از طی مراحل نهایی و استعلامات حقوقی لازم، طرح به امضای دو وزیر آموزش و پرورش و ارتباطات می رسد و وارد فاز اجرائی می شود.
منبع:

1400/02/29
19:44:33
0.0 / 5
270
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین