حاجی میرزایی:

در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای به هیچ قشری ندادیم

در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای به هیچ قشری ندادیم

وزیر آموزش و پرورش با تکیه بر این که ما در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری ندادیم اظهار داشت: اخباری که به صورت نادرست در بعضی شبکه ها در خصوص این که ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم، به هیچ وجه حقیقت ندارد.


به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، محسن حاجی میرزایی ضمن اشاره به این که آموزش و پرورش مورد توجه فضای مجازی است و ما هم استقبال می نماییم که به موضوعات آموزش و پرورش پرداخته شود اظهار نمود: اما باز از همه معلمان، دانش آموزان و مدیران می خواهم مراقب اطلاعات نادرستی که گاها از روی برخی شیطنت ها و برای تخریب روحیه فرهنگیان منتشر می شود باشند.
وی ادامه داد: مخاطبان اخبار را مستقیما از صفحات رسمی پیگیری کنند و به اطلاعات نادرستی که برخی با اهداف سیاسی منتشر می کنند توجه نکنند.
وزیر آموزش و پرورش در ادامه با تکیه بر این که ما در جذب معلم هیچ امتیاز ویژه ای را به هیچ قشری ندادیم اظهار داشت: همه کسانی که متقاضی شغل شریف معلمی هستند باید در آزمون سراسری شرکت نمایند. همه کسانی که در آزمون سراسری و فرآیند گزینش و مصاحبه موفق می شوند، می توانند به شغل معلمی بپردازند.
حاجی میرزایی در برنامه نگاه هفته وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: اخباری که به صورت نادرست در بعضی شبکه ها در خصوص این که ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم به هیچ وجه حقیقت ندارد.1400/02/24
12:55:41
0.0 / 5
410
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین