مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان خبر داد

۷۰ درصد دانش آموزان شهرستان مارگون فاقد گوشی و تبلت هستند

۷۰ درصد دانش آموزان شهرستان مارگون فاقد گوشی و تبلت هستند

کهگیلویه و بویراحمد مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مارگون اظهار داشت: هفتاد درصد دانش آموزان این شهرستان جهت شرکت در کلاس های مجازی فاقد گوشی و تبلت هستند


«دارا رامشگر» روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم اضافه کرد: پهنای باند در شهرستان مارگون ضعیف است و با این وجود در وضعیت کرونائی آموزش در این شهرستان تعطیل نشد.
وی اظهارکرد: ۹۵ درصد از مدارس این شهرستان حضوری و ۵ درصد مابقی غیرحضوری برگزار شده اند.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مارگون اشاره کرد: ۳۲۲۸ دانش آموز شامل ۱۸۵۳ پسر و ۱۶۷۰ دختر در ۱۷۰ مدرسه دوره ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم و در ۲۹۲ کلاس درس در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.
رامشگر اشاره کرد: همچنین۲۹۵ نوآموز در ۲۵ پیش دبستانی این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.
وی افزود: در شهرستان مارگون ۳۰ مدرسه استیجاری و ۵۰ مدرسه کانکسی داریم.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مارگون عنوان کرد: ۲۲۸ نیروی انسانی در دوره ابتدایی، ۱۵۷ نفر در دوره متوسطه اول و دوم، ۱۹ نیروی خدماتی، ۲۴ نیروی اداری و ۳۳ مدیر و راهور آموزشی مشغول به فعالیت در عرصه تعلیم و تربیت شهرستان مارگون هستند.
رامشگر اشاره کرد: کلیه مطالبات معلمان تا پیش از سال ۹۹ پرداخت شده است.
وی اظهار نمود: زلزله سی سخت به خوابگاه شبانه روزی رضوان این شهرستان خساراتی وارده کرده که در حال بازسازی است.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مارگون اشاره کرد: دنبال و پیگیری هستیم که ۱۵ هکتار زمین برای اردوگاه تفریحی و آموزشی شهر مارگون و ۲۰ هکتار زمین نیز برای مسکن فرهنگیان شهرستان از منابع طبیعی به ما واگذار شود.
رامشگر اظهار داشت: یکی دیگر از مشکلات آموزش و پرورش اینست که کلیه تجهیزات و امکانات این اداره قدیمی و فرسوده می باشند و قابل استفاده نیستند.
وی ادامه داد: ۷۰ درصد دانش آموزان شهرستان مارگون جهت شرکت در کلاس های مجازی بدلیل بضاعت مالی پایین فاقد گوشی و تبلت هستند.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان مارگون عنوان کرد: ۴۰ مدرسه در قالب ۵۰ کلاس درس این شهرستان از بخاری نفتی استفاده می نمایند.
رامشگر افزود: در آموزش و پرورش شهرستان مارگون با کمبود ۵۵ معلم در سه دوره آموزشی ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم مواجهیم که با جذب و بکارگیری معلمان جدید این مشکل رفع خواهد شد.
به گزارش مدیریت آموزش به نقل از ایسنا، وی بیان کرد: همین طور ۳۲ مدرسه فرسوده و نیاز به بازسازی در این شهرستان وجود دارد، همین طور ۱۷ مدرسه کلنگی داریم که خیرین برای بازسازی ۶ مدرسه ورود کرده اند.1400/02/17
12:40:42
0.0 / 5
347
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین