طرح كوچ دانش آموزان فارس را لاغر كرد!

طرح كوچ دانش آموزان فارس را لاغر كرد!

مدیریت آموزش: فارس معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس از کاهش 2.41 درصدی میزان چاقی و اضافه وزن و کاهش 44 صدم درصدی میزان لاغری و لاغری شدید در دانش آموزان استان با اجرای طرح کوچ آگاهی داد.


احمدعلی قهرمانی سه شنبه ۷ اردیبهشت در وبینار هم اندیشی فعالان حوزه سلامت در فارس با اشاره به اینکه سلامت جامعه در گرو سلامت کودکان و نوجوانان است، اظهار داشت: یکی از مسائل بسیار مهم در سلامت بحث کنترل اضافه وزن و لاغری است که دراین زمینه با اجرای موفق طرح کوچ در استان فارس خوشبختانه توانستیم شاهد کاهش میزان چاقی و لاغری در دانش آموزانمان باشیم.
او اضافه کرد: هفته سلامت فرصتی مغتنمی است تا با بیان اهمیت و جایگاه بسیار مهم سلامت و بهداشت در تحقق اهداف تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان تاکید شود.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس افزود: همین طور این هفته فرصتی است تا با نگاهی مجدد به توانمندی ها، دستاوردها و انتظارات با توانی مضاعف در قالب برنامه های منسجم همراه با سایر دستگاههای مسئول در راه ارتقای سلامت دانش آموزان گام برداریم.
قهرمانی ضمن قدردانی از همکاران فعال تیم اجرای طرح کنترل وزن و چاقی در دانش آموزان (کوچ) بر اجرای کامل طرح های بهداشتی در وضعیت سخت کرونائی خصوصاً طرح توزیع مکمل آهن یاری و ویتامین D اصرار کرد.
منبع:

1400/02/08
22:41:47
0.0 / 5
307
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان مدیریت آموزش

تگهای مدیریت آموزش

olms.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مدیریت آموزش محفوظ است

مدیریت آموزش

آموزش آنلاین